Jump to content
grinch

HD MediaBox

Recommended Posts

Zdravím,

do firmy jsme dostali zadarmo settop box HD MEDIABOX společně s kartou a přístup na cca 110programů. Chci se zeptat je podmínkou, že internet jde přes krabičku UPC nebo zdroj internetu může být jakýkoliv? Ve firmě to určitě nevyužijeme a přijde mi to líto nechat v krabici.

děkuji za info, moc se v tom nevznám.

Pokud ti nebude vadit, že se dopouštíš nelegální činnosti a můžeš být za to potrestán, tak do toho :-) na druhou stranu, nevím, jestli a jak to mohou zjistit :-)

• Internet 50
  • -
  • -
  • modem technicolor
  • Brno

spol. anténa co máme na baráku je asi DVB-T viď? potom mám doma zásuvku od UPC tak z té natáhnout přímo koax do zařízení? to je DVB-C ?

Ne tak úplně. Společná anténa bude asi mít v sobě jen DVB-T. Ale UPC ve svých rozvodech šíří DVB-T, DVB,C a analogové vysílání.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

Pokud ti nebude vadit, že se dopouštíš nelegální činnosti a můžeš být za to potrestán, tak do toho :-) na druhou stranu, nevím, jestli a jak to mohou zjistit :-)

no vysloveně v emailu psali, že to mám zadarmo ty programy, ale již nikde není psáno a ani jsem nic takového nepodepsal při převzetí, že to nemůžu píchnout do jakékoliv jejich zásuvky, tak co? uvidíme :D

Jestli máte od UPC sjednanou TV, tak se jako firma připravte na to, že za každý PC, notebook, tablet, smartfoun atd. budete platit koncesionářské poplatky, protože UPC šíří TV vysílání i po IP a tahle zařízení jsou způsobilá to přijímat. Takže jestli to nevyužijete, tak to zrušte smluvně.

• -
  • -
  • -
  • Cisco EPC3212, Kaon SA700
  • Praha

nemáme, máme jen internet, dokonce v té nové krabičce nabízejí i nějaké volné minuty asi 250 na pevné i mobilní linky, což také nevyužijeme. nevím no, dávat do firme settoboxy s TV, je vidět co dělají v UPC :D

To je tak, když někdo neví co si vlastně objednal a hlavně proč si to objednával.

Proč si brát jen internet co potřebuji, když si můžu vzít dražší kombinaci služeb s TV a pevnou linkou :-D

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha