Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Stan Král

Snížení uploadu o 60 proc u tarifu UPC FIBER 31

Recommended Posts

Měřeni při pevném šráku z routeru Technicolor do PC a to jak přes objem dat z PC FTP tak i přes P2P . Vím přesně , že to snížili rázem v pátek 13.11, v 17.30 , cca 2 min ztráta spojení ( odpovídá datumum změn nastavení v Technicoloru tak umím nakouknout ) , byl jsem u PC a zrovna uploaudoval . Takže nyní mám necelých max 4Mbyte / 200 kByte .

Jsem v důchodu ale v sítařine se vyznám spolufušoval jsem to na interní velké podnikové síti cca od roku 1995 dod roku 2009 , za těch šest let co jsem v důchodu se na ethernetu tak moc nezměnilo .

UPC zástrčku na Internet a TV (solidně stavebně zabudované ) mám u počítače od počátku Karnevalu a nechtělo se mi se mi přejít na místní optiku Bartnet.cz v domě která je při stejných rychlosti za polovinu , kvůli novému tahání šlauchů. Ale asi pokud neuspěji přejdu na WIFI od Bartnetu , bude to slabší 1,5MB/0.7MB a. Přijdu o balíčkovou slevu na TV ale celkově to vyjdepro mne levněji 100 Kč . Jde mi o uploadad aby prošlo moje streamování kamery HD 2Mpx / 30fps na 2 místa , když babička přes ni někdy vykládá pohádky vnoučatům v Ostravě i ve Zlíně - přece to nebude vykládat 2x.

Máte zkušenosti s dohadováním s Pražáky či znáte nějaký fígl jak na ně ???

Sdílet toto téma

Když jsem se podíval do ceníku k 15.8.2015, tak tam je

UPC Fiber Power 31 až 31 000 / 1 580 * kbit/s, což by odpovídalo upload 200 kB/s.

to Slamb: ty máš asi pěknej hokej v jednotkách, všechno jedno kB, kb, MB, Mb.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem UBEE EVM3206

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku