Jump to content

Recommended Posts

Dne 23.102020 jsem odeslal poměrně jednoduchý dotaz na technickou podporu/podpora péče o zákazníky. Obdržel jsem potvrzení přijetí dotazu "Potvrzení o přijetí zprávy č. 380191" a do dnešního dne, táto minuty jsem nedostal žádnou odpověď. Otázka byla jednoduchá: mám nějaký tarif na internet, jaká by byla pro mě dlouhodobého zákazníka cenová nabídka při změně smlouvy na 1Gb/s? Mám zakoupený modem Compal (asi půl roku) v té době se o 1Gb/s nemluvilo. Odkoupíte ho ode mě?

Neptal jsme se na žádné složité technické parametry. Na tohle dokáže odpovědět kdekdo co lanaří nové zákazníky.

• 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Compal
  • Praha 3 - Jarov

U VF se jede podle ceníku služeb a žádné věrnostní slevy a další handl se už nepraktikuje. Pouze akční cena na prvního půl roku, což by se snad mohlo vztahovat i na stávající klienty (a pokud ne, pak smlouvu prostě vypovědět a uzavřít hned jinou jako nový zákazník).

https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf

https://www.upc.cz/internet/nabidka/internet-1000/

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
před 53 minutami, tomus napsal:

Modem Compal od tebe odkoupí tak jedině někdo v bazaru, UPC rozhodně ne.

Zažil jsem že pronajímaly už jetý modem, tak proč by ho ode mě neodkoupili. Pokud zachovávají nahrávky z jednání se zákazníky tak jsem s operátorkou na lince dlouze rozebíral, že je pro mě vhodnější si modem koupit a ne pronajímat že když neplánují žádnou změnu rychlosti je to pro mě výhodnější. Kdyby mi řekla, že je v plánu giga tak si ho jen pronajmu.

• 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Compal
  • Praha 3 - Jarov

23.10. byl pátek,  dnes máme pondělí. Většina lidí o víkendu nepracuje. Modem zpět neodkoupí, můžete ho nabídnout zde na fóru k prodeji. Myslím si, že v té době nevěděla operátorka, že se bude spouštět 1Gbps internet.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
  • Slamb changed the title to Reakční doba KC

Pagan :  jakmile se dohodnu s UPC tak ho prodám tady. Čekám až se ozvou s nějakou rozumnou nabídkou. V okolí mám providerů na net hafo..

Edited by SachlJ
  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Compal
  • Praha 3 - Jarov