Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hezký den, mám takový problém nebo spíš dotaz, technik mi připojí můj vlastní modem ve čtvrtek 12.11. Poté už dotaz nebude aktuální jen by mě zajímalo proč se tak děje. Takže...

Jelikož jsem se přestěhoval do jiného bydliště tak teď čekám na aktivování služeb v novém bydlišti >>> přijede technik a jen podepíšeme smlouvu o přestěhování modemu na jinou adresu + spustí signál aby mi šel do krabičky a zapojím si můj vlastní modem od UPC takže bude po výpadcích Wi-Free.

Tak jsem se připojil ke službě Wi-Free jenže mi co každých 30 - 45 sec napíše u ikonky wi-fi OMEZENO. Jen mě zajímá jestli je problém u mě nebo je to nějaké opatření od UPC. Signál je silný - 3 ze 4, takže tam bych problém neviděl, jen mě zajímá co by to mohlo způsobovat a napadají mě potom otázky k čemu je to tedy dobré když to neustále vypadává.

Jak jsem psal ve čtvrtek už si na Wi-Free ani nevzpomenu, jen mě to zajímá.

Hezký den.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, výpadky mam také u WiFree. Tam to napíše, že internet není právě k dispozici a nebo prostě vykřičník v systém trayi u sítě. Ale zase běhěm pár sekund to naběhne.

Je to tak asi za hodinku jednou,dvakrát.

TV: Baby Kaon, 3x CA modul (TT-connect CT-3650 ; Technisat Cablestar Combo HD)
NET: Cisco EPC3208 + Turris 1.1
Horizon GO: Odroid C2, Pine A64 2GB
Hračky: Odroid U2, RPi 2B

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
YABAKA:a to přesně vysvětluje to, že ti to na 3 sekundy vypadne. Člověk si pustí notebook a za 3 sekundy ho zase vypne ;)

Nemusí si pouštět NB, stačí mobil. Ten to obvykle dělá, např. při kontrole zpráv na FB. Ještě se musíš hodně učit :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

YABAKA:Když se mobil připojí na wifi, tak to netrvá pár sekund a už vůbec nechápu, kde jsi vzal 5 zařízení, nezkoušel jsem to, ale bude to možná i víc jak 10 zařízení. Těch 5 zařízení můžeš mí naráz na wi-free přihlášených.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolik zařízení lze připojit k UPC Wi-Free?

Pokud poskytujete přístup k Vašemu modemu, může se k němu v jeden okamžik připojit maximálně 5 zařízení.

Pokud se připojujete k Wi-Free, pak v rámci jedné registrace do Moje UPC, lze v daném okamžiku užívat Wi-Free současně na nejvýše pěti zařízeních.

http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... ik/wifree/

• lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
YABAKA:Když se mobil připojí na wifi, tak to netrvá pár sekund a už vůbec nechápu, kde jsi vzal 5 zařízení, nezkoušel jsem to, ale bude to možná i víc jak 10 zařízení. Těch 5 zařízení můžeš mí naráz na wi-free přihlášených.

A já zase nevím, kdes schrastil ty údajný 3 vteřiny. Jinak o počtu připojených zařízení se tady už psalo a jestli máš Facebook, tak si to tam najdeš i v jejich odpovědích klientům.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

YABAKA:protože takovou dobu trvá ten mini výpadek ;) o počtu přípojných zařízení na wifree ano, ale ne o počtu celkem. Celkem se může na wifi připojit mnohem víc lidí, rozhodně víc jak 5.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Google Chrome při výpadcích a F5, píše: "DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET" a "ERR_NETWORK_CHANGED"

Před pár dny to bylo v pořádku. Teď se prostě dostane IP adresa, která vydrží 1 minutu. Výpadek a znova IP adresa na další minutu. FAIL. :thumbdown:

Přitom dostávám neustále tu stejnou adresu.

SoKe.png

PcUM.png

0J5v.png

Při výpadku to vypadá takhle: https://ctrlv.cz/shots/2015/11/12/f18B.png

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S tím nemohu souhlasit, když se v tom budu doopravdy štourat. Majitel dostane zadarmo navíc 10/2. A když se nenajde žádnej "blbec", co bude využívat WiFree, tak to bude jenom navíc jenom pro něj. Bonus, jak ty říkáš. Jak říkám tohle je problém starý několik málo dní, jinak to také fungovalo normálně. A navíc je to služba, která je poskytována všem, co využívají internet od UPC.

Myslím si, že UPC ani o tomhle problému neví. Pokusím se, tam zavolat a sdělit to nějakému technikovi ať to předá. ;-)

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jo, na svoji WiFi si můžeš připojit kolik chceš. A tvoje neustálý problémy na moji hlavu :D

Předtím jsi mluvil že může být maximálně 5 zařízení na modemu ;) zrovna včera jsem měl doma (návštěva) 6 zařízení na tc7200 a vše jelo v pohodě.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Operátorka se s takovým problémem nesetkala. Prý občas klienti hlasí problém s W10. A že soused může mít problémové zařízení.

Ptala se ještě pro jistotu kolegy. Ten už o daném problému věděl a předával ho.

Prý se jedná o rušení AP a že to nemohou nijak ovlivnit.

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Jo, na svoji WiFi si můžeš připojit kolik chceš. A tvoje neustálý problémy na moji hlavu :D

Předtím jsi mluvil že může být maximálně 5 zařízení na modemu ;) zrovna včera jsem měl doma (návštěva) 6 zařízení na tc7200 a vše jelo v pohodě.

Nic takovýho jsem nepsal, nauč se číst. Uvedl jsem, a to mám z FB, že když je na routeru 5 zařízení, tak další už se nepřipojí. A celou dobu je řeč o Wi-Free.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Yabaka toto jsi napsal

Běžná věc. Stačí, aby se na danej router připojilo 5 zařízení a další už nelze. Přednost má pochopitelně zařízení přímo uživatele, pak až teprve Wi-Free.

Hlavně to poslední - přednost má pochopitelně zařízení přímo uživatele a pak až teprve wi-free ;)

Každopádně, 5 zařízení na wifree jsem doma ještě nezažil (max bylo jedno a to bylo to mje :D) a ty výpadky mám taky (co jsem aspoň nedávno zkoušel, abych se ujistil že to není chyba nějakého rušení) :-)

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, takto mně to bylo sděleno z UPC, že stačí, aby měl uživatel přes svoji WiFi aktivních 5 zařízení a na Wi-Free se už nepřipojím. A bylo to právě proto, že jsem to zažil i v místech, kde se nějaký extra vytížení Wi-Free čekat nedá, tak jsem ten dotaz vznesl. Tak si to přeber jak chceš :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
ty výpadky mám taky (co jsem aspoň nedávno zkoušel, abych se ujistil že to není chyba nějakého rušení) :-)

@Davide, kde jste? :-) Potřebujeme pomoc :lol:

• internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to já řeším s UPC zajímavý problém. Výpadky modemu a samozřejmě i internetu. Přes dne mikro výpadky, ale přesně kolem 19:00 hodin výpadek internetu na pár minut a občas v noci taky výpadky. Sít je prý opravená ,bylo tam nějaké rušení. Tak jsem zvědavý co s tím budou dělat, zatím je zapnutý nějaký test na dva dny.

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Dobrý den mám dotaz. Po připojení k internetu Wi-Free mi pravidelně po 1min. spádné spojení a opět se připojí. Odzkoušel jsem to na Windows 7, a XP, stolním PC a Netbooku a tři různá WIFI zařízení a na 3 místech kde mají modem co preferuji na stránkách UPC. Sila signálu je dle graf. zobrazení jsou všechny čárky.

Muže někdo poradit jak na to aby to spojení nespadlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník

Zdravím, také jsem se tímto problémem setkal, ale vždy jen u Windows 10/8.1/7 notebooku - s Macem, iPhonem, Androidem ani Windows Phonem problém nebyl (zkoušel jsem i na macbook nahodit Windows, při přebootování do Winů internet zase vypadával co minutu, ale na MacOS zase v klidu)

- přemýšlím tedy, neexistuje nějaké chytré software řešení? Používát přesměrování z mobilu do kompu, když potřebuju něco nutně nahrát na net se mi nechce :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlašte se a přispívejte pod Vaším účtem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Vložit jako neupravený text

Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

• Vytvořit...