Přejít na obsah
Athlon

TV služba MINI. (15 programů)

Recommended Posts

před 6 hodinami, Zlaťák napsal:

V Brně v DVB-T (UPC) jede na historické LG (stará minimálně 10 let) v pohodě.

Já mám novou tv Philips rok 2017 vyrobenou v Polsku. Tak ani nevím jestli je to v T1, nebo v T2. (má T2 ověřeno)

Edit: Očko expres i u mne opět funguje.

Upraveno uživatelem Athlon
  • lokalitaJindřichův Hradec
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

Už jsem se tady v tom trošku ztratil, takže nemůžu garantovat, že už zde nikdo neinformoval. UPC sahalo kvůli otevření nového multiplexu do analogové nabídky:

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/kabelovy-operator-upc-oriznul-analogovou-nabidku-ustoupila-digitalu--1784926

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Upc informuje až na dotaz. Proto vzniklo toto fórum, aby se informovali zákazníci mezi sebou, když to UPC neumí.

Kdybych 10.ledna nežádal o opravu analog. příjmu, ani bych se nedozvěděl, že mi ho vypnuli.

Po koupi nové tv zase musím přehazovat mezi DVB-T a C. Protože mají různé složení programů a nejdou dát do jednoho seznamu.

Ale jinak vše funguje, cena se dá upravit, tak asi nejlepší volba. Info se dozvím později zde.

Odpověď na nefungující analog:

Dobrý den, paní/e *****,

dovolte prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ohledně služby UPC Televize.

Analogové vysílání bylo zrušeno na celém území ČR, v tomto případě je potřeba TV naladit na digitální příjem, popřípadě pořídit Set-top box.

Doplnění
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Velká města budou vypnuta nakonec,okresní a menší města už off.Jedná se samozřejmě o analog televizní, rozhlasové programy na FM zůstávají.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

Ať si ten analog klidně vypnou Dneska se dá pořídit DVBT set top box za pár korun a jede se dál

Problém je v tom že v dvb-t UPC nevysílá regionální vysílání České televize, které v analogu naopak funguje,  takže tady bych prosil to nějak dořešit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

Mě jde o princip, mohli to říct včas. A ne až 5 dní po vypnutí. Asi počítají s tím, že se s nimi nikdo soudit nebude.

Ale v našem elektru byl nápor lidí, po pár dnech bez příjmu televize všechny vykoupili.

(říkali prodavači, že takový nápor lidí zažili po vypnutí analogu v pozemním vysílání, taky to nechávali na poslední chvíli.)

Už mě s nimi dochází trpělivost, nechám doběhnout smlouvu a pak UPC zruším.

Než abych čekal co vyvedou příště.

Re: Tomus

dvb-C UPC - má můj region: JHTV, JIHOČESKÁ.

dvb-T UPC - ZAK, POLAR.

u České televize jsem to nezkoumal. Zatím mi žádný technik neodpověděl, jak to spojit do jednoho seznamu programů,

tak i nadále budu muset přehazovat seznamy programů na fleškách.

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

před 9 hodinami, Honza B napsal:

Velká města budou vypnuta nakonec,okresní a menší města už off.Jedná se samozřejmě o analog televizní, rozhlasové programy na FM zůstávají.

takový Most analog pořád hraje.Obraz máznutý .

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Mám internet 30+ a TV Start přes DVB-T. Dnes mi volal chlápek z UPC s tím, že se bude DVB-T vypínat a mám přejít na DVB-C + pronájem CA modulu či STB. Nabídka zněla že doživotně (to už tady jednou bylo ;-)) bych platil za TV Klasik 80 Kč (+ pronájem či koupě přístroje). Zdvořile jsem nabídku odmítl s tím, že se na televizi skoro nedívám. Ke konci byl chlápek až nepříjemný. Máte někdo informace, zda se bude DVB-T opravdu u UPC vypínat před rokem 2020?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Není to tak dávno, co mi na dotaz jak to bude s jejich DVB-T, co chystají s plánovaným ukončením vysílání v roce 2021 v DVB-T a jestli budou přecházet na DVB-T2 oficiálně odpověděli, že sami neví a že je to ještě daleko. Že by se chystali předčasně ukončit samotné DVB-T, o tom v jejich odpovědi nepadlo ani slovo.

Takže těžko říct, jestli se ledy pohly, nebo jestli je to jen nějaký obchodní nátlak, aby člověk přešel na placenou TV službu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200

Sdílet toto téma

Tady na fóru jsem zachytil jedině info o postupném (a definitivním) vypínání analogu v jednotlivých oblastech, o čemž UPC údajně informuje formou dopisu/emailu.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Nepovídej ...

Připouštím, že jsem druhou část poskytnuté informace zamlčel (ponechal k domyšlení), tedˇ to tedy na četné žádosti napravuju:

31 minutes ago, Retiree napsal:

Tady na fóru jsem zachytil jedině info o postupném (a definitivním) vypínání analogu v jednotlivých oblastech, o čemž UPC údajně informuje formou dopisu/emailu.

, o rušení DVB-T zatím nikde ani zmínka.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Myslel jsem si to, prostě jediné, co je zajímá je, abych platil službu, kterou vlastně nevyužiju a straší vypínáním DVB-T, které bude fungovat ještě minimálně 3 roky, takže zatím počkám a uvidíme, jak se to vyvrbí.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníCicso EPC 3208

Sdílet toto téma

Informaci o rušení DVB - T musím dementovat. Není to pravda a nic rušit nebudeme. 

TV START je základní služba, která nahradila původní analogovou televizi. Oproti pozemnímu vysílání se budeme snažit přinášet i výhody, například pevné a neměnné ladění, kvalitní obraz, EPG apod. Od dubna doplníme vysílání ČT 1 a  ČT 1 HD o regionální vstupy z ostravského a brněnského studia a také postupně doplníme i místní programy..

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

na terestrialni DVB-T se bude od 1.4.2018 rusit program CT ART/D. Snad bude na konci kvetna umisten na pozici po CT Sport. Po dobu 2 mesicu, tedy od 1.4. do konce kvetna bude na TV MINI DVB-T na stanici ART/D "hlucho" nebo to bude nejak reseno?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 300
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníinternet modem

Sdílet toto téma

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/do-nabidky-operatora-upc-se-z-kurioznich-duvodu-vratila-ct-24-ve-standardni-kvalite--1787335

Už je po olympiádě. Bude čt24 zase v HD ?

Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? viz:

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/kabelovy-operator-upc-zaradi-dva-nove-programy-prima-krimi-bude-v-hd--1792118

oba budou určitě kodované a z prima love zmizí kriminálky.

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

UPC vysílá volně 40 televizních kanálů ve standartu DVB T, Pokud máš naladěno vysílání v DVB C tak si přelad televizor.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/do-nabidky-operatora-upc-se-z-kurioznich-duvodu-vratila-ct-24-ve-standardni-kvalite--1787335
Už je po olympiádě. Bude čt24 zase v HD ?
Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? viz:
http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/kabelovy-operator-upc-zaradi-dva-nove-programy-prima-krimi-bude-v-hd--1792118
oba budou určitě kodované a z prima love zmizí kriminálky.

Nějak této otázce nerozumím, UPC vysílá ČT24 HD pořád, jen na svých STB povolily i ČT 24 (SD).
Bylo to z důvodu "nevysílání" zpravodajstvi z OH v dobe zpráv v HD verzi

Odesláno z mého MT pomocí Tapatalk

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

Otázka: Kromě čt už nebudou žádné volně šířenné programy? 

Tam jsem se ptal na HD programy, moje chyba, nenapsal jsem HD.

UPC vysílá ČT24 HD pořád?  DVB-C vysílá v HD, protože mi to kostičkovalo, tak používám DVB-T2, tam jsou HD 3 programy (čt1, čt2, čt sport)

Jestli je ČT24 HD v DVB-T volně, dá se přenastavit T2 na T1? Ale tam mi bude zase chybět čt art.

------------------------------------------

V -C chybí Prima Max

V -T bude chybět čt art

V -T2 čt24 HD

Mám jen 2 flashky, to HD asi oželím.

---------------------------------------------

Já vím, HD je nadstandart a měl by se platit (čt poplatky, proto je čt v HD)

Prima krimi bude jen v HD, takže nebude volně dostupná a jak se budou postupně rušit SD programy, tak jich bude volně čím dál tím méně.

Budu si muset pořídit anténu, tam budou určitě všechny primy.

Doplnění
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tady se celkem plete dohromady hodně věcí.

1. UPC ani ČT zatím v DVBT2 nevysílá - ČT začne v DVBT2 vysílat příští týden, UPC zatím neplánuje

2. UPC zatím ČT D / art HD ve svém DVBT zatím nevysílá (ČT ho také nevysílala ...)

3. Prima KRIMI (SD) bude součástí nabídky START

Upraveno uživatelem technik
  • lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku