Přejít na obsah

Recommended Posts

Prima tam je, ale porovnávat to s UPC analogem jehož součástí je i DIGI MINI s více programy je míchání hrušek s jablky.http://www.jhcomp.cz/hd-iptv-konfigurace-sluzeb

Nejlepší by bylo koupit nový TV s DVBC tunerem - tam máš potom JHTV nekódovanou :salut:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBrno-Žabovřesky
  • internetInternet 50
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

Porovnávání těch nabídek je úplně mimo, protože zatímco u UPC si na koax. kabel připojím celej kvartýr a neplatím za žádný set-top-boxy (teda pokud se bavíme o nabídce MINI) a nemusím ty set-top-boxy ani mít, protože DVB-T tuner má dneska každej televizor, tak slavnej jhcomp mně nabídne akorát jakýsi IP krámy neboli další krabice u televizoru, který kromě toho, že jsou maximálně otravný, jsou ještě měsíčně zpoplatněný nebo se dají koupit za přemrštěnou cenu.

Sdílet toto téma

Mě šlo hlavně o JHTV. 23.11. ho odpojili. Takže jindřichohradecká televize už v Jindřichově Hradci nevysílá. Někdo tady psal, že v Brně vysílá.

Tak se s tím smířím a nechám to tak. YABAKA díky za info o JHcompu.

V e-mailu už mi to vysvětlili:

dovolte prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 27. 11. 2015, týkající se služby UPC internet.

Ano, ve vaší lokalitě stanice JHTV již nevysílá. Nejsme ji tedy pomocí signálu bohužel schopni poskytnout.

Analogová nabídka MINI obsahuje 15 tv kanálů,

1 ČT1

2 ČT2

3 ČT24

4 ČT sport

5 Nova

6 Nova Cinema

7 Prima Family

8 Prima Love

9 Prima Cool

10 UPC Express = REGIONY+

11 Barrandov

12 Óčko

13 Markíza

14 ATV

15 ORF1

• lokalitaJindřichův Hradec
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

Po roce opět změny v analogu.

Atv a regiony+ jsou pryč zbývá 13 programů.

Protože mi dobíhá smlouva z 22.prosince 2015 na internet 100+ a 13 programů analog tv za 430kč,

zkusím to změnit na ten 30+ tv. Sice loni psali, že 100+ je minimální nabídka, ale tu 30+ za 200 kč tam stále mají.

Kdyby tam nebyla tv, tak koupím STB dvb-t, stojí pár korun, když teď všichni chtějí t2.

OPRAVA SMLOUVA BYLA NA 2 ROKY

Mé věrnostní období této služby končí 21.12.2017

V případě potřeby změnit automatické prodloužení věrnostní slevy pro další období, kontaktujte prosím naše klientské centrum na tel. čísle 241 005 100 Učiňte tak prosím alespoň 15 dnů před uplynutím věrnostního období.

Takže změnou bych asi musel doplatit zpětně, co mi slevili. Tak zkusím změnu až za rok.

Analogová nabídka MINI obsahuje 13 tv kanálů,

1 ČT1

2 ČT2

3 ČT24

4 ČT sport

5 Nova

6 Nova Cinema

7 Prima

8 Prima Love

9 Prima Cool

10 JHTV

11 Barrandov

12 Óčko

13 Markíza

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Analogová nabídka se bude logicky stále omezovat, K28 a K29 jsou poslední dva kanály, které narušují kontinuitu digitálních multiplexů. Dá se předpokládat, že oba kanály budou v dohledné době využity pro rozšíření nabídky HDTV. Analogové stanice, které postrádáš, byly v poměrně nedávné době nahrazeny multiplexy DVB-C a DVB-T....

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Athlon: Nemusíš zatím nic měnit, pokud nehodláš kupovat nový TV, tak si kup STB, nový stojí od 400,- (na Bazoši je jich fůra od 60,- kaček - třeba tento není marný:https://elektro.bazos.cz/inzerat/66758721/Set-top-box-EVOLVEO-Arcadia-DT3030HD.php) Tu službu DVB-T DIGI MINI v zásuvce máš. Při snížení internetu ze 100 na 30 by asi věrnostní slevu chtěli vrátit a vyšlo by to finančně stejně. https://elektro.bazos.cz/inzerat/667587 ... 3030HD.php

• internetInternet 50
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

Analogová nabídka MINI obsahuje 12 tv kanálů, Markíza a ATV zmizely.

1 ČT1

2 ČT2

3 ČT24

4 ČT sport

5 Nova

6 Nova Cinema

7 Prima

8 Prima Love

9 Prima Cool

10 JHTV

11 Barrandov

12 Óčko

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Jdou někde zjistit budoucí změny v Analogové televizi?

Óčko se přesunulo na bývalou pozici Markízy a je tam 2x. (c 10, c 20)

Re: A není to porušení smlouvy? Jsem v polovině 2 leté smlouvy a už zmizely 3 programy z 15. (orf eins, atv, markíza)

Likvidují se zahraniční programy.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Tohle jsem "vykutal" na FB:

18 listopad v 8:09

xxxxx Jen malý dotaz: U výpadků služeb je uvedeno "Změna ve vysílání CATV: místo programu MARKÍZA je nyní nově nasazen program STV1." Jaký program (pokud ano) bude nasazen v Brně? STV1 je zde totiž již léta součástí nabídky. Hezký den.

UPC Česká republika Zeptám se u kolegů a napíšu Vám zpět. David - UPC Facebook tým

UPC Česká republika V Brně se nic měnit nebude. STV1 zůstává. David - UPC Facebook tým

xxxxx Takže místo Markízy zrnění a o další program méně a časem konečně analog vysublimuje :)

UPC Česká republika Proto jsem Vám navrhl přechod na digitální nabídku Klasik, kde máte o mnoho více programů, než v analogu TV Start. David - UPC Facebook tým

• internetInternet 50
  • televize-
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCOMPAL

Sdílet toto téma

10.01.2018 vypnuli analog v Jindřichově Hradci. 

Tak jsem napsal, na podporu, že mi nejdou žádné programy.

12.01.2018 Odpověď:

Dobrý den, paní/e,

dovolte prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ohledně služby UPC Televize.

Analogové vysílání bylo zrušeno na celém území ČR, v tomto případě je potřeba TV naladit na digitální příjem, popřípadě pořídit Set-top box.

Tak jsem se o tom dozvěděl aspoň dodatečně na dotaz. Čekal jsem, že se o tom nejdřív dočtu. (internet, v e-mailu, sms, moje UPC)

Ale co, 5 dní jsem bez televize přežil a koupil si novou s DVB-C.

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Sice informují měsíc po vypnutí, ale i to se počítá. xD

Teď musím nějak vymyslet jak zkombinovat DVB-T a DVB-C.

Provizorně jsem nahrál seznam programů na 2 flasky, a prohazuji podle programů které chci vidět.

V DVB-C není - Zak, Polar, Prima max, seznam tv, očko expres (je tam prima max HD, ale pod heslem) (je tam HD: ct Komplet 6xHD)

V DVB-T není - Jednotka, prima family, JHTV, Jihočeská tv, Rebel2, čt24 HD ... (je tam HD: ct1,2,sport)

V pondělí zmizlo óčko z DVB-T. Zkoušel jsem programy zkopírovat do PC a upravit seznam, ale na Philips v100, zatím prográmek není.

Zkusím zkombinovat ty seznamy z flashek, jestli se dá najednou dát DVB-C a T do jednoho seznamu, ale myslím, že ne. 

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

očko expres fungovalo v neděli, teď je tam jen černá obrazovka.

Zkoušel jsem to několikrát v průběhu dne.

Změnil jsem nastavení při instalaci z německa na česko, jestli to nebude tím.

• internetInternet 100
  • televizeTV Start
  • telefon-

Sdílet toto téma

Mě nejvíc vadí že v DVB T není regionální vysílání České televize Narozdíl od analogu kde vysílání dostupné je. 

Pokud se tedy analog zruší, tak by měly být regiony zařazeny i do dvbt 

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma

RS8: Televize Óčko Expres přešla do MPEG-4

Hudební televize Óčko Expres změnila v multiplexu RS8 (Regionální síť 8) vysílací formát. Původní video kodek MPEG-2 byl nahrazen novějším MPEG-4/H.264 (AVC). Vysílání je tak nyní dostupné je na novějších televizorech a set top boxech.

Óčko Expres je jedním z programů, který využívá nadregionální vysílací DVB-T platformu RS8. Vedle televize Óčko Expres používá MPEG-4 v RS8 i druhý program televize Šlágr.

https://www.parabola.cz/zpravicky/28964/rs8-televize-ocko-expres-presla-do-mpeg-4/

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Na tv, která umí i HEVC (Samsung JU...) obraz nejde, nejde ani ze záznamu (neznámý formát). Na pc v programu DVBV obraz nejde ani při použití různých dekodérů, přestože DVBV umí i HEVC, o h.264 nemluvě. Nepřehraje ani obraz ze záznamu, naopak tentýž záznam bez problému přehraje WMP...

Takže stanice vysílá v jakési blíže nespecifikované směsici různých standardů :(

Upraveno uživatelem Retiree
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Logicky, UPC má po té změně komprese chybně nastavený multiplexer a proto ty problémy. Stačí, aby se tam někdo probudil, hejbnul kostrou a změnil nutné parametry potřebné k bezchybné funkci onoho zařízení.

• lokalitanic
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku