Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Trabi

Jak postupovat při koupi CA modulu?

Recommended Posts

Zdravím,

protože nyní využívám služby Horizon Komplet 300+ + pronájem cihly v ceně 1549 Kč a nejsem s cihlou vůbec spokojenej (je to nedodelek) - chci přejít zpět k CA mobulu.

Problém je ten, že LICA mi ho bez karty asi neprodá. Potřebuji tedy samotnej CA modul a kartu si mám vyžádat od UPC?

Pak mě zajímá, jak je to s řazením kanálů na modulu jsou nějak seřazené, nebo si je mohu seřadit sám? Myslím, že mi někdo říkal, že je měl podle abecedy....

Dále bych chtěl vědět - jak je to s nahráváním na ext. disk. Mohu tedy nahrávat jen jeden program, tomu rozumím, a musím se při tom tedy dívat na ten samý, jak to je u jednotuner. boxu? Nebo se může přepínat na jiný program, nebo MUX?

A ještě jedna věc, jak to vyjde cenově a dovolí mě UPC vůbec přejít zpět k CA, když jim vrátím cihlu? Nebude to nějak dražší, když si od nich půjčím tu kartu do CA a modem třeba koupím, resp asi počkám na ten novej.

Díky za odpvěď.

• lokalitaPraha-Nusle
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, Kaon KCF900

Sdílet toto téma

P_V    0

LICA už moduly pro síť UPC neprodává, protože si to UPC nepřeje. Pokud koupíš modul od jiného (bývalého) zákazníka UPC, tak si k němu od UPC vyžádáš novou kartu na své jméno, která je k němu spárovaná. Nevím zda by UPC bylo ochotno spárovat kartu i k modulu získanému jinak. Pronájem modulu od UPC možný je, jen se tím nechlubí, protože by takový klient přišel o úžasné horizontální fíčury.

Kanály jsou řazené podle pořadí daného UPC, a zda si je můžeš seřadit jinak, záleží na televizoru nebo STB.

Co se dá nahrávat, pořád záleží na tom, jestli má STB nebo TV jeden nebo dva tunery. S modulem CI+ (na rozdíl od CI) myslím že je problém sledovat jiný program než se nahrává i když jsou ve stejném multiplexu, protože CI+ umí dešifrovat jen jeden program najednou. Což některé STB řeší tak, že nahrají program zašifrovaný a dodatečně ho dešifrují. Kdyžtak mě někdo opravte, pokud plácám nesmysly :-)

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3212, Kaon SA700

Sdílet toto téma

ChanSort existuje ve více verzích, stejný název používá více různých programů. Jejich funkčnost většinou končí rokem 2013. Uveď prosím odkaz na stažení.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Retiree

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases

ChanSort 2015-09-19

@PredatH0r PredatH0r released this 8 days ago · 2 commits to master since this release

•Samsung J series: fixed deleting of channels

•LG GlobalClone: modified channel names were not written to the file

•LG GlobalClone: ask whether the conflicting xx*.TLL files should be renamed so that the TV can import the GlobalClone file.

•LG GlobalClone: improved support for old file format with may have caused errors due to invalid XML characters inside the file.

•Panasonic: re-enabled channel lists with gaps in the numbers

•Update-Check: looking for latest version at github.com

•Detecting corrupted files with 0 size or all bytes with value 0

Downloads

15.2 MB  ChanSort_2015-09-19.zip

 Source code (zip)

 Source code (tar.gz)

https://github.com/PredatH0r/ChanSort/r ... -09-19.zip

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

V ramci jedneho muxu sa da nahravat a zaroven sledovat druha stanica aj s CI+.Priklad:V jednom muxe su stanice markiza (zelena),joj a joj+ (biela).Markiza sa nahrava a zaroven sa daju sledovat joj a joj+

20150928064044xgxq.jpg

Samsung chanel editor

http://www.softpedia.com/get/Others/Mis ... itor.shtml

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul,Samsung TV,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku