Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
lamixur

Televize ECG nemá kód pro spárování

Recommended Posts

Dobrý den, mám problém .. S přítelkyní se nám rozbila nová televize, tím pádem máme prozatimně starou, značcky ECG, není to 20 let stará televize, zhruba tak 3-4 roky, ale máme problém se spárováním ovladače s televizorem. Dělal jsem vše podle návodu na spárování televizoru s ovladačem, ale je tu malinká chyba, asi nejspíše z Vaší strany :-) Bohužel v 4-místných kódech jsem televizi značky ECG nenašel a tím pádem ani 4-místný kód, který je důležitý pro spárování s televizí, takže bych byl rád, kdyby mi sem kdokoliv co nejdříve napsal, děkuji :-))

Sdílet toto téma

Čao!

Stejný problém s televizí Sencor. :) Taky tam není kód a bohužel jsem to nějak nezkoušel a proto používáme dva ovladače.

• lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

. Dělal jsem vše podle návodu na spárování televizoru s ovladačem, ale je tu malinká chyba, asi nejspíše z Vaší strany :-)

Moc se omlouvám, ale myslím že chyba opravdu není na naší straně, myslím že nikdo z členů fóra netvořil návod, natožto se nepodílel na tvorbě sw. Jelikož toto fórum je složeno převážně z uživatelů služeb UPC. Doporučoval bych se proto obrátit přímo na UPC...

• lokalitaPraha 5
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR mediabox cihla

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku