Přejít na obsah
Pavel m

Nova pustí do distribuce všechny programy v HD

Recommended Posts

Zbývající HD verze kanálů Novy se mají objevit například v digitální kabelové nabídce společnosti UPC Česká republika. Dojít by k tomu mělo ještě do konce letošního roku. .

 

Čeští operátoři už budou moci nabízet svým zákazníkům všechny kanály mediální skupiny Nova nejen ve standardním, ale i ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). V HD kvalitě tak budou k dispozici doposud nabízené stanice Nova, Nova Cinema, Fanda a Nova Sport a nově i Smíchov a Telka. Po startu Novy Sport 2 a relaunchi (vizuální proměně) Novy Sport budou k dispozici pochopitelně v HD kvalitě i oba tyto programy. Za HD verze svých kanálů si pochopitelně nechá nejsilnější televizní skupina zaplatit. Na rozdíl od standardního rozlišení ho chápe jako bonus, což je běžný standard i na západ od nás.

 

Jak zjistila redakce serveru DigiZone.cz, všechny kanály Novy budou dostupné v nativním HD. Znamená to, že nebude docházet k přepočtu obrazu ze standardní kvality. U stanic, kde je podíl obsahu ve vysokém rozlišení menší, například Telka, budou takto vysílány pouze odpovídající pořady. V nativním HD bude pak pochopitelně k dispozici i grafika všech stanic. Zařazení programů do nabídek placených služeb bude pochopitelně záležet na jednání s operátory. Podle informací naší redakce plánuje nabízet v HD kvalitě i zbývající kanály Novy například největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika.

 

http://www.digizone.cz/clanky/nova-pust ... rozliseni/

  • lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×