Jump to content
mrzic

UPC od zaří navyšuje rychlosti internetu, ale ne všem

Recommended Posts

Ty vole, to je dikuse jak s Tatarama... :(

zajdee, tramin, nechte je bejt, evidentne neni v jejich silach pochopit tak trivialni vec.

Ale precijen to zkusim, jeste naposledy - nekteri lide s tarifem 120/10 (resp. 120/12) dostali jako bonus za vernost trvale zrychleni na 240/20. Platili furt stejne jako driv, rychlost meli vetsi.

A co take, Kefalin, vy vlastne rozumiete pod takym pojmom "tarif"?! Rychlost, nebo kolko penazi platim?! Ha?! Ked platim rovnako a rychlost mam dvaojnasobnu, mam iny "tarif" alebo nie, Kefalin?!

To teda měli štěstí a ještě by stálo za to prozradit, čím si takovej bonus zasloužili... Jinak trvalýho není nic, co UPC zavede, to klidně může zrušit a zvlášť v případě, že to byl pro klienta bezplatnej bonus.

bonus se dával při tom, když byly zavedeny tarify s věrnostní slevou. Když někdo zůstal na ceně bez věrnostní slevy, dostal trvalé zvýšení rychlosti (samozřejmě, v případě přechodu na věrnostní cenu byl bonus deaktivován)

• Internet 500
  • TV Komplet
  • HD Mediabox, CA Modul, COMPAL CH7465LG
  • Praha Modřany

Tak jsem si take volal na UPC ze chci novou rychlost. Ale bohuzel nemam normalni modem ale cihlu tak ta neni schopna vyssi rychlosti dosahnout. Uz kdyz ji zavedli byl problem aby bussiness zakaznici meli svou rychlost 250 a ne 200. Po par tydnech udelali aktualizaci a cihla se rozjela na tech 250. Ale ted uz je na hrane a vyssi rychlost nezvladne. Tak jsem ji chtel zrusit a dostat zpatky klasicky modem ale i v tom mam smolika pac modemy nemaji a budou az pry v Rijnu :-(

Takze zase musim cekat, ze ja tu blbou cihlu od nich bral, kdybych si nechal starej dobrej techni modem tak jsem mel jiz take plnou rychlost :-(.

• Internet 500
  • 10 GB
  • TV Start
  • Compal
  • Praha

To je teda nápad.. vyrobit něco, co má kupní cenu 7000 Kč případně platit 200 Kč měsíčně a není to schopné dosáhnout vyšší rychlosti *facepalm*

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov

Těch 7000 je prodejní cena. A je tak vysoká mimo jiné kvůli programování. Ono dělat něco pro poměrně malý trh je docela nákládná záležitost.

• Internet 50
  • -
  • -
  • modem technicolor
  • Brno

Tak ono se to programuje i pro poláky,slováky, apod. Tam, kde není Samsung horizon box. Ale takhle špatné programování viz třeba Baby Kaon jsem neviděl :-) Je to prostě hrozný a obhajovat to je padlý na hlavu:-)

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • 3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
  • Praha 4 - Chodov

Tak jsem si take volal na UPC ze chci novou rychlost. Ale bohuzel nemam normalni modem ale cihlu tak ta neni schopna vyssi rychlosti dosahnout. Uz kdyz ji zavedli byl problem aby bussiness zakaznici meli svou rychlost 250 a ne 200. Po par tydnech udelali aktualizaci a cihla se rozjela na tech 250. Ale ted uz je na hrane a vyssi rychlost nezvladne. Tak jsem ji chtel zrusit a dostat zpatky klasicky modem ale i v tom mam smolika pac modemy nemaji a budou az pry v Rijnu :-(

Takze zase musim cekat, ze ja tu blbou cihlu od nich bral, kdybych si nechal starej dobrej techni modem tak jsem mel jiz take plnou rychlost :-(.

Nic si z toho nedělej, my máme Cisco ED 3.0 které podle specifikací i vyjádření techniků má zvládnout až 480 Mb/s, ale vedení prostě zakázalo nové tarify na něj nabízet a čeká se na nějaký nový zázrak.. Jsem zvědavý co to bude, protože i sám technik řekl, že Technicolor je zabugovaná sračka co se nedá pro seriózní práci použít :lol:

• Fiber Business 240
  • -
  • Business Premium
  • Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul
  • Ostrava