Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Romul58

HD Mediabox DVR a pripojeni tv

Recommended Posts

Zdravim vas a mam dotaz, doufam, ze to tu uz neprobehlo.

Mam od UPC UPC Mediabox HD digital video recorder cca 3 roky je to ten typ s HDD 320 GB a moznosti soucasneho nahravani 2 prg. a sledovani tretiho. Moznost zapojeni je takova, ze mam tv Samsung propojen pres HDMI a soucasne pres koaxial, protoze box ma vstup i vystup coax. Mam totiz i v tv kartu od UPC, taxze muze byt prepnuta na tv a bezi nezavisle. Zaroven mam moznost vyndat HDMI k tv a misto nej pripojit HDMI k HD Full projektoru a sledovat porady na platne. A nemusim vse slozite prepojovat, a tv tedy funguje. Bohuzel u noveho Mediaboxu Horizon, ktery je v soucasne nabidce tato moznost neni znamena to tedy neustale prepojovani kabelaze? A hlavne nyni mam pronajaty router na rychly internet a mam do nej zapojenou tiskarnu wifi, ale jde pouze pres kabel a to same mam s tv Samsung na Smart funkce. Obe zarizeni funguji jen pres kabel nemaji wifi! Pujde to nejak vyresit? Zaroven me vadi, ze novy Mediabox dle navodu nezobrazuje nazev programu a hodiny. Dekuji za rady

Sdílet toto téma

Tak Media box připoj přes Data vystup na zásuvce a TV z TV výstupu tak jak by to mělo být kvůli rušení zpětného směru který TV občas-často provádí.

Za mediabox (cihlu) zapojíš switch s kolika porty chceš do jednoho ze dvou Lan výstupů a připoj si co chceš.

Kup si nějaké hodinky nebo mobil a box nemusíš čumět.

toto mě teda velice zajím u malého boxu čas byl pak ne a lidem to vadilo, teď tam zase je a lidem vadí že je tam čas a tak se bojej že to žere víc než když tam nic není ;o)

• lokalitaPraha
  • internet2x 240Mbps
  • televizeFull
  • telefonS7 Edge

Sdílet toto téma

Já mám UPC zřizované v roce 2007 a mám to co má lada-vir, jen tak volně ložené připojené na koax co mi leze ze zdi, z konektoru označeného DATA pak vede koax do modemu.

• lokalitaPraha - Letňany
  • internetInternet 200
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníUBEE EVM323.0

Sdílet toto téma

zdravím.v pátek mi zapojili horizon hd dvr mediabox.všechno je krásné,je tam přes 350 programů,z toho polovina nejede,milion rádií a pí..ovin.než najdu co hledám jsem z toho jelen.prosím poradí mi někdo jak přidat vybraný program do oblíbených a používat jen oblíbené programy?manuál jsem přečetl,ale je toho na mě moc,prd se v tom vyznám.mám to jen 2 dny.stačí jednoduchý postup.díky moc za odpověď

Sdílet toto téma

jo super...díky už jsem to vyklikal,jede to.nechci tě otravovat,ale ještě jeden dotaz.když už mám oblíbené,co třeba kliknout aby mi vyskočil jen ten seznam oblíbených?když jedu CH+- tak jdou jen oblíbené,ale jak docílit toho aby vyskočila roleta jen s těma oblíbenýma?když zmáčknu guide,zas vyleze celý seznam.díky

Sdílet toto téma

právě že mám tu velkou mrchu a tam když mám jen oblíbené a zmáčknu guide tak zas vyskočí komplet seznam.ona je to taky banda šulínů,od pátku nešel net,o programech ani nemluvím,pořád posílají balíčky,ale to co je objednané nepošlou...mám to 3 dny a už bych to nejraději vyrval ze štekla a hodil z okna...:-)

Sdílet toto téma

Už se to tu několikrát probíralo, Guide/EPG jde jen na všechny programy, oblíbené zvolit nelze. Snad vydají nový FW, který to bude umožňovat.

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

MNO JÁ MÁM ANI NE TAK PROBLÉM S OBLÍBENÝMI PROGRAMY(jen je blbe ze jsou smíchana rádia s tv prg. u předešlého STB KAON to bylo lepší. . .) Chtěl jsem se jen zeptat proč mi nejde vůbec regulovat volume ani nahoru ani dolů Mám to propojené z SD OUT VÝVODU NA SCART jinak vše ale fachčí tak nevím MUSÍM TO ZESILOVÁT PŘES ZESILOVAČ AUDIO NEBO PŘES TV ovladač ale to by zase nebylo stereo Mám starou mono TV DĚKUJI ZA PŘÍPADNOU RADU MILAN

Sdílet toto téma

Dobry den, obavam se, ze HD DVR mediabox, tzv. "cihla", regulaci hlasitosti nema. Na DO k "cihle" jsou tlacitka volume, kterymi ovladam zvuk, ale primo na TV. DO umi ovladat i zakladni funkce na TV, tj. hlasitost, prepinani zdroju signalu. Hlasitost na cihle vsak ovladat nelze. Mam ted pripojeno pres HDMI, ale predpokladam, ze u SCARTu to bude obdobne. Stepan

Odesláno z mého HUAWEI SCL-L21 pomocí Tapatalk

• lokalitaPraha 4, Krč
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

TAK TO JE BLBÝ ALE MĚ TO NEJDE ANI DO TV(MAM THOMSON) MUSÍM POUŽÍT DO OD THOMSONU TV.JO NEJDE NĚKDE SEHNAT PŘESNÝ PLÁNEK ZAPOJENÍ TOHO VÝSTUPU SD OUT U ,,cihly,, ? JÁ JSEM SI TEN PŘECHOD DĚLAL SÁM DLE PLÁNU Z NETU ALE MUSEL JSEM TO PŘEKOPAT (7PINŮ) TO SCHÉMA Z NETU NENÍ ASI PŘESNĚ NA TENTO TYP POKUD MÁ NĚKDO PLÁNEK NA SD OUT NECHŤ ZAŠLE NA EMAIL thunderfoot@gmx.us(tento systém emailu dokáže přenést 50mb najednou proto ho mám . . . )děkuji MILAN

Sdílet toto téma

NO JO TO JAKO MÁM NĚKDE TEN KÓD NAJÍT NA DO TV NEBO DO SETTOBOXU ? NO NEVÍM JAKÝ JE TEN KÓD A ANI KDE JEJ TEDY DOHLEDAT MNO ONO MI ANI DOST DOBŘE NEJDE DO HLAVY JAK A KDE ZMĚNIT HESLO NEBO I NÁZEV WIFI Z MOBILU ANI TABLETU TO NEPŘIJME I KDYŽ NABÍDNE A TAKY MI NEJDE DO HLAVY CO VLASTNĚ ZNAMENÁ TO FREE WIFI JSEM SE ZAREGISTROVAL I MI VYJELA TABULKA NA MOBILU NALEZENÝCH WIFI ALE SIGNÁL ANI PŘIPOJENÍ NIC JEDU POUZE NA DOMÁCÍ SÍŤ A JENOM V BYTĚ UVNITŘ

Sdílet toto téma

Na konci manualu mate seznam znacek televizi a prislusne kody. Jaký kod vybrat? Psal jste, ze mate Thomson, tak jaky kod vybrat.... Zkusil bych treba Samsung nebo Panasonic.

A kam ho zadat? Nevim, ted varim z vody a tipuju, ale neni to treba v tom manualu?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku