Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravím,- UPC rozjíždí zdarma samostatnou wifi síť (už asi víte o co se jedná), která už fachčí v některých velkých městech. Já o toto nemám zájem,nikdy to nevyužiji,ale aktivace v mém modemu (HRZcihla) bude zbytečně sosat elektřinu.V zaslaném dopise uváděli,že to budeme mít aktivované automaticky.Psal jsem na UPC,že to nechci.Odepsali,že to mám deaktivovat v Moje UPC. Nikde jsem tam však tuto možnost nenašel,ani na dalších odkazujících stránkách. Nevíte prosím,jak to mohu deaktivovat ? Zda si musím vytvořit heslo,přihlásit se a pak budu tu deaktivaci mít k dispozici?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaHavířov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD-DVR Mediabox

Sdílet toto téma

:o) a to jestli máš aktiviovanou wifi free nebo ne se na spotřebě elektriky nepozná za rok v řádu desetikorun.

Už se to tu někde probíralo a jetli se nepletu tak TC při zapnuté WiFi spotřeba 9W a při vypnuté WiFi 7W ale to by musela být vypnutá úplně WiFi tak že i tvoje :) a počítám že jestli TC vysílá jednu nebo dvě sítě bude rozdíl v odběru ještě menší

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB

Sdílet toto téma

Omlouvám se,zadal jsem do vyhledávače a odpověď byla:"Nebyl nalezen žádný příspěvek, protože slovo wi-free není obsaženo v žádném z příspěvků." Udělal jsem však chybu,žejsem to zadal v sekci Digitální televize. Takže pro natěšeného Slamba dalších 10 "novejch" zakládat nebudu, i když zase těch témat až tak moc zde není.

Ohledně elektřiny: v letáku z UPC je v b.4:"Zapojení zařízení do sítě UPC Wi-Free může mít vliv na spotřebu el.energie. Nejsa odborník,raději jsem se zeptal.

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit a nemusel jsem se zde ztrapňovat.

Tak ještě jednou,- pardon!

• lokalitaHavířov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníHD-DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit

Tak oni to v UPC vědí, jen to asi zrovna nevěděla operátorka v KC, na kterou jsi měl "štěstí".

Jediné dva modemy, ne kterých UPC Wi-Free běěží jsou Cisco EPC3925 a Technicolor TC7200, což má UPC uvedeno i na svých stránkách v části Časté dotazy pod otázkou:"Pro jaké modemy je určena služba UPC Wi-Free?"

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku