Jump to content
Sign in to follow this  
inko1

UPC Wi-free

Recommended Posts

Zdravím,- UPC rozjíždí zdarma samostatnou wifi síť (už asi víte o co se jedná), která už fachčí v některých velkých městech. Já o toto nemám zájem,nikdy to nevyužiji,ale aktivace v mém modemu (HRZcihla) bude zbytečně sosat elektřinu.V zaslaném dopise uváděli,že to budeme mít aktivované automaticky.Psal jsem na UPC,že to nechci.Odepsali,že to mám deaktivovat v Moje UPC. Nikde jsem tam však tuto možnost nenašel,ani na dalších odkazujících stránkách. Nevíte prosím,jak to mohu deaktivovat ? Zda si musím vytvořit heslo,přihlásit se a pak budu tu deaktivaci mít k dispozici?

Edited by Guest
  • Internet 200
  • TV Komplet
  • HD-DVR Mediabox
  • Havířov

:o) a to jestli máš aktiviovanou wifi free nebo ne se na spotřebě elektriky nepozná za rok v řádu desetikorun.

Už se to tu někde probíralo a jetli se nepletu tak TC při zapnuté WiFi spotřeba 9W a při vypnuté WiFi 7W ale to by musela být vypnutá úplně WiFi tak že i tvoje :) a počítám že jestli TC vysílá jednu nebo dvě sítě bude rozdíl v odběru ještě menší

• Internet 500
  • TV Komplet
  • Cisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB
  • Praha

Omlouvám se,zadal jsem do vyhledávače a odpověď byla:"Nebyl nalezen žádný příspěvek, protože slovo wi-free není obsaženo v žádném z příspěvků." Udělal jsem však chybu,žejsem to zadal v sekci Digitální televize. Takže pro natěšeného Slamba dalších 10 "novejch" zakládat nebudu, i když zase těch témat až tak moc zde není.

Ohledně elektřiny: v letáku z UPC je v b.4:"Zapojení zařízení do sítě UPC Wi-Free může mít vliv na spotřebu el.energie. Nejsa odborník,raději jsem se zeptal.

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit a nemusel jsem se zde ztrapňovat.

Tak ještě jednou,- pardon!

• Internet 200
  • TV Komplet
  • HD-DVR Mediabox
  • Havířov

Marek: "Na tomto zařízení to nefunguje" ,- jenom mě udivuje,že to neví v UPC,kde mi toto mohli sdělit

Tak oni to v UPC vědí, jen to asi zrovna nevěděla operátorka v KC, na kterou jsi měl "štěstí".

Jediné dva modemy, ne kterých UPC Wi-Free běěží jsou Cisco EPC3925 a Technicolor TC7200, což má UPC uvedeno i na svých stránkách v části Časté dotazy pod otázkou:"Pro jaké modemy je určena služba UPC Wi-Free?"

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou