Jump to content
Guest tom.polacek

Výmena STB

Recommended Posts

Guest tom.polacek

Dobrý večer.

Používal som starý typ STB - Handan CV-6000 DVR. Kúpil som novú televíziu a pri pripojení pomocou SCART-u mi zurčí zvuk (skúšal som aj pripojenie pomocou cinchov ale bez zmeny (pri prezeraní filmu cez USB je zvuk OK)). Chcel by som teda vymeniť starý STB za nový. Tu sa píše ( viewtopic.php?f=10&t=2239 ) že Handan už upc nepožičiava, vymenia mi ho teda za nejaký kaon?

Stačí si len dohodnúť termín s technikom a výmena je bezplatná? Alebo mi viete poradiť inú variantu?

Ďakujem,

Tomáš

...já to vidím asi takto.

...pokud nejde o nahrávání,tak určitě pořídit jen modul s kartou. UPC to neoficielně nabízí do pronájmu za 70Kč na měsíc.

...pokud by byl zájem o nahrávání,zkusil bych na UPC vymámit stb HD PVR(KaonB4003),oficiálně to nejde ale někde jsem

pochytil že se s nima snad dá něco vyjednat.

Pak už je tu jedině možnost přejít na nové prostředí Horizon(nabízí 2 různé setoboxy),ale to je tu hodně krátce a je tu o tom dost diskutováno.

...a to je právě ten problém že tu už není žádná jiná jednoduchá a funkční alternativa.

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul
  • HK

...no tak to je dobře že HD PVR jde stále pronajmout...v ceníku to není...pak už stačí mít jenom štěstí na "dobrej" kousek :)

• Internet 100
  • -
  • TV Komfort
  • HD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul
  • HK

Ahoj,

já bych nejprve zkusil ztlumit zvuk na TV a dát naplno zvuk na STB a ovládat hlasitost ovladačem od TV s tím, že zvuk na STB nechat naplno.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • HANDAN CV-6000 DVR + vlastní CAM
  • Brno

Nejspíš to bude v rozdíl v uzemnění, zkusit galvanický oddělovač, případně si na to objednat servis u UPC, kde ho technik dodá v cene servisního výjezdu

• Internet 500
  • TV Komplet
  • Cisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB
  • Praha