Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
mrzic

Cíle, strategie UPC do budoucna

Recommended Posts

V oblasti televizního vysílání vyvíjíme služby týkající se cloudů (hromadných datových úložišť mimo zařízení klientů – pozn. red.). Pak bude mít člověk možnost nahrávat si své programy do cloudu. Přístup k nim pak bude mít nejen doma, ale třeba i na letišti, kde si je bude moci stáhnout do mobilu či jiného zařízení a přehrát tam.

http://connect.zive.cz/clanky/sef-ceske ... fault.aspx

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

Hlavním cílem je, aby nad vašimi nahrávkami a vůbec nad vším, co sledujete, měl dohled velký bratr a mohl podle toho usměrňovat vaši výchovu.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

Tak jsem si přečetl ten hezký článek a připadám si jak Alenka v říši divů. Při prvním přečtení jsem si vybavoval tu škálu stížností zde a na fejsbůku. Podrobně popsané chyby, a také to, z prominutím, doku*vení Kaonu 700, který se těžko podařilo (ale podařilo) před "opravou" na Horizon, zprovoznit do normálního užívání (po té "opravě" kvůli Horizonu je to ještě horší, než na úplném začátku).

Tak jsem si to povídání přečetl ještě jednou, abych pochopil smysl toho sdělení ....... ale jak říkám - Alenka v říši divů. jsou dvě vysvětlení: buď ten Kanaďan žije v Holandsku na ústředí a tam má doma funkční tamní Horizon se set-top-boxem Samsung., a nebo je u nás, kde sedí na UPC v Praze a autem se nechává odvézt do svého pražského bytu, kde si občas pustí satelit. A pracovníci kolem něj ho krmí pohádkami. Fakt nevím, co si mám o tom myslet.

Blíží se konec dalšího kvartálu, tudíž další čísla. Minusová, s tím počítejte. Jsem zvědavej, jak na to bude reagovat

• lokalitaJirkov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku