Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Jirka72

HBO GO ve smart TV Samsung

Recommended Posts

@peparda Zdravím, na oficiálních kanálech UPC s Vámi nikdo nekomunikuje? Pokud ne, pošlete mi do zprávy číslo smlouvy, podívám se proč. 

Pokud ale myslíte opakované přihlášení do HBO GO přes Samsung, tak znovu opakovuji, že je to vlastnost aplikace, nikoliv výmysl UPC. 

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Sdílet toto téma

No jak koukam tak z UPC to uz vazne nema cenu, porad same sliby a komunikace nulova. 

Vcera jsem psal do HBO a ozvali se mi obratem a na rozdil od UPC zadna vlasnost aplikace jak tadi tvrdi "pan". Je to chyba kterou resi a omlouvaji se za ni (otevrene to priznali).

Takze mlzeni ze strany UPC je hodne ubohe. Nastesti uz jde objednat HBO GO naprimo tak nevidim duvod davat penize UPC kdyz klientsky servis je na nulove urovni. Rusim to tady a objednavam primo u HBO

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

peparda - poněkud nechápu výhody objednávky této nepříliš funkční aplikace přímo od HBO. To jako u UPC zrušíš balíček, ve kterém máš programy HBO + aplikaci HBO GO a za stejné peníze si objednáš pouhou aplikaci? Je ti jasné, že je to pořád ta samá?

• lokalitaÚstí nad Labem
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, CA modul

Sdílet toto téma

před 17 hodinami, beepee napsal:

peparda - poněkud nechápu výhody objednávky této nepříliš funkční aplikace přímo od HBO. To jako u UPC zrušíš balíček, ve kterém máš programy HBO + aplikaci HBO GO a za stejné peníze si objednáš pouhou aplikaci? Je ti jasné, že je to pořád ta samá?

U UPC nemam zadny balicek navazany na HBO, mam jenom samotnou sluzbu HBO GO. Na rozdil od UPC ale HBO komunikuje a nemlzi bezpecnostni politikou, vypada to ze jejich technicka podpora funguje. Je mi jasne ze je to ta sama aplikace ale nevidim duvod za ni platit UPC kdyz clovek nedostava zadny benefit navyse (fungujici technicka podpora). Nehlede na to ze kdyz si to objednam u HBO naprimo tak mam prvni mesic zdarma - uvidime jestli se podari samotnemu HBO technicky problem s prihlasovani odstranit a kdyz ne tak to zrusim uplne

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

V 5. 10. 2017 at 12:22, peparda napsal:

No ja s HBO zadny smluvni vztah nemam. Platim UPC za sluzbu a ocekavam teda ze bude zabezpecovat i prislusny servis. S tretima stranama at jedna dal UPC.

Jak koukám tak si celkem protiřečíte, v jednom příspěvku máte HBO od UPC a to nechce nic řešit (bohužel, pouze předává informace, které dostává při "reklamacích" app od HBO) a v druhém příspěvku jste vlastně nikdy žádnou smlouvu na HBO neměl a nejlepší HBO je služba přes app, kterou začalo HBO prodávat.

Celkem dobrá schíza

• lokalitaUPC
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenínic

Sdílet toto téma

před 1 hodinou, technik napsal:

Jak koukám tak si celkem protiřečíte, v jednom příspěvku máte HBO od UPC a to nechce nic řešit (bohužel, pouze předává informace, které dostává při "reklamacích" app od HBO) a v druhém příspěvku jste vlastně nikdy žádnou smlouvu na HBO neměl a nejlepší HBO je služba přes app, kterou začalo HBO prodávat.

Celkem dobrá schíza

Vazeny pane "techniku". Reagoval jsem na dotaz ohledem ruseni balicku ve kterem jsou programy HBO+videoteka HBO GO. Ten ja zadny od UPC nemam. Jedine co mam tak je samotna videoteka HBO GO kterou UPC prodava bez vazani na nejaky balicek programu. Mozna by to chtelo trochu premyslet.

K predavani informaci od HBO se uz ani nema vyznam vyjadrovat - to uz pak vubec nedava smysl platit prostrednikovi ktery nema zadnou pridanou hodnotu

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

V 6. 10. 2017 at 12:54, David - UPC napsal:

@ritchi oslovím s tím přímo HBO, aby mi k tomu dali vyjádření a pokud možno ne jen "zabezpeční klienta" Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět :) 

Tak nam uz ubehl mesic a vypada to tak ze s UPC to hnusne HBO vubec nekomunikuje. Protoze jak bylo psano "Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět"

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

V 6. 10. 2017 at 12:54, David - UPC napsal:

@ritchi oslovím s tím přímo HBO, aby mi k tomu dali vyjádření a pokud možno ne jen "zabezpeční klienta" Opět platí, hned jak mi napišou, dám vědět :) 

Tak tady to spise vypada na amaterizmus ze strany UPC kdyz ani po par mesicich s nima nekomunikuje spolecnost se kterou museli navazat nejaky smluvni vztah - vzhledem k tomu ze prodavaji jeji produkt.

Asi maji tu smlouvu hezky postavenou kdyz si to muze HBO dovolit - to bych se ani nedivil kdyz k tomu UPC pristupuje stejne jako ke svym zakaznikum

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

Před hodinou, Milan SK napsal:

Treba si kúpiť poriadnu telku s Androidom, ja mám Philips a všetky aplikácie aj HBO GO mi idú bez problémov :-)

A jak to souvisi s tim jak UPC resi problemy/reklamace a komunikuje se zakazniky???

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

V 11. 1. 2018 at 15:59, peparda napsal:

A jak to souvisi s tim jak UPC resi problemy/reklamace a komunikuje se zakazniky???

Nijak, protože UPC nemůže za zprasenou aplikaci jejímž vlastníkem je  HBO.

• lokalitaOstrava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal + DVR Mediaboc

Sdílet toto téma

V 18. 1. 2018 at 15:24, CZBOB napsal:

Nijak, protože UPC nemůže za zprasenou aplikaci jejímž vlastníkem je  HBO.

UPC prodava sluzbu treti strany. Vzit penize za tuto sluzbu problem nema. Kdyz pak dojde k problemum a k reklamaci teto sluzby (je jedno z akeho duvodu - proste za zaplacene penize klient nedostane sluzbu) tak UPC od toho dava ruce pryc a alibisticky haze odpovednost na treti stranu. Pritom zaplacene za sluzbu dostane UPC.

• lokalitapraha
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízenís

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku