Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Jirka72

HBO GO ve smart TV Samsung

Recommended Posts

Od včera se mi nejde přihlásit do aplikace HBO GO ve smart TV Samsung. Když zadám TV PIN, píše to "Načítání..." a tím to skončí. Moje ségra má tentýž problém (mají také TV Samsung). Má někdo obdobný problém? A co s tím?

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD DVR MEDIABOX, CA MODUL

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mam stejny problem rovnez u TV Samsung od patku. U titulu spustitelnych bez registrace/prihlaseni je rovnez HBO GO nefunkcni, zde aplikace zobrazi chybu Error: TypeError 'null' is not an object, (evaluating 'HBOCustomer.current.CurrentDevice). Aktualizace firmware TV a preinstalovani App HBO GO nepomaha...

Sdílet toto téma

Od včera se mi nejde přihlásit do aplikace HBO GO ve smart TV Samsung. Když zadám TV PIN, píše to "Načítání..." a tím to skončí. Moje ségra má tentýž problém (mají také TV Samsung). Má někdo obdobný problém? A co s tím?

Zkuste se pred zapnutim aplikace na televizi prihlasit do HBO GO z pocitace nebo pres aplikaci v mobilu/tabletu. Me se jinak HBO GO na Samsung TV nikdy neprihlasilo. Kvuli tomu jsem to odhlasil - o obycejny HBO a Cinemax zajem nemam. Dobra alternativa tu neni, tak cekam na Netflix :)

• lokalitaPardubice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3925, CA modul

Sdílet toto téma

To není otázkou přihlášení v počítači (mobilu / tabletu). Tam to všechno funguje v pořádku. Týká se to výhradně nemožnosti přihlásit se přes aplikaci v Smart TV Samsung. Potvrzuji, že i mě se objevuje hláška "Error: TypeError "null" si not..." při pokuzu přehrát titul bez registrace.

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

V tomto případě se sešly dvě party neschopných nýmandů. Parta z UPC, kterou po technické stránce netřeba komentovat. To je bota za botou (kvalita a hlasitost programů, výpadky, děravé EPG, kolísající odezva internetu ad.) a parta z HBO, která není schopna ani novinky opatřit titulky. A jejich spojením je neustálá nemožnost připojeni na tabletu, nebo Smart TV a trhaný obraz na počítači. Jde to se službami v tomto státě od deseti k pěti

Sdílet toto téma

To není otázkou přihlášení v počítači (mobilu / tabletu). Tam to všechno funguje v pořádku. Týká se to výhradně nemožnosti přihlásit se přes aplikaci v Smart TV Samsung. Potvrzuji, že i mě se objevuje hláška "Error: TypeError "null" si not..." při pokuzu přehrát titul bez registrace.

Co se snazim sdelit je, ze tam je/byl takovyhle bug: TV PIN prestal platit jakmile vyprselo prihlaseni k HBO GO na kompu/tabletu. Treba jde u vas o tu samou chybu.

• lokalitaPardubice
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCisco EPC3925, CA modul

Sdílet toto téma

Ne, to nemá nic společného s přihlášením v PC / mobilu / tabletu. Tam, jak jsem už psal, funguje všechno OK (a tím myslím i aktuálně platné přihlášení). Toto je otázkou pouze funkčnosti ve smart TV (u mě konkrétně Samsung).

• internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ten samí problém na TV Samsung mám u poskytovatele Skylink. Myslím že to bude chyba v té TV aplikaci.

Sdílet toto téma

Výše popisovaný problém u mě stále trvá. Po přihlášení píše "Načítání" a nic se nestane. Při pokusu o přehrání volného obsahu napíše Error. Aplikace mi od začátku fungovala normálně.

Opravdu vám to všem už funguje?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mam uplne stejny problem jiz nekolik dni. Nefunguje mi to na smart tv, jinde ano. Problem bude asi u Samsungu.

Sdílet toto téma

Mám UE40ES7000 a cca 2-3 týdny mi aplikace nefunguje. Předtím běžela až na občasné problémy s přihlašováním bez problémů.

Pro Fandahbo: Kontaktoval jsem HBO, ti konstatovali, že na mé TV by měla aplikace fungovat a doporučili mi popsat problém svému poskytovateli. Takže jsem zaslal e-mail s popisem závady a typem TV na technickou podporu UPC, ti by měli vše odeslat na support HBO. Já jen čekám a doufám, že závadu odstraní. Kontaktujte také UPC, snad se to vyřeší dřív, když nás bude víc...

Seznam podporovaných TV je v záložce "TV s internetem" na této stránce: http://www.hbogo.cz/pages/faq.aspx

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Takze hbogo mi stale nefunguje. Mam stejny problem jako Milos. Cca 3 tydny. Uvedomil jsem si ze se pripojuji pres BluRay prehravac Samsung HT 5500 ale ten v seznamu je.

Problem je ten ze hbogo normalne najede muzu v nem listovat ale jakmile dam prehrat pozadovany porad tak me to odkaze na prihlaseni. Ja zadam kod tv pin a v tu chvili to spadne a najede na nacitani a nic jen nacita.

Takze taky napisu na upc.

Uz Vam neco odpovedeli?

Sdílet toto téma

Počítám že je problém u vás, vaše zařízení včera jsme dokoukal hru o trůny a přes volno jsme se jak kdy koukal na TV Samsung, Tabletu, notasu.

Zkusit se podívat např po novém firmware (aktualizaci) do vašeho zařízení.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCisko 3208,2x CA Modul, 1x DAWN,2x USB

Sdílet toto téma

Pro lada-vir: Díky za tip, zkusím příležitostně aktualizovat FW. Na základě této diskuse jsem předpokládal, že pravděpodobně bude problém u HBO, protože jak píše Jirka72, šlo o technické potíže u HBO a aplikace se mu po pár dnech rozběhla. Každopádně dám vědět výsledek.

Pro Fandahbo: Zatím se z HBO ani z UPC nikdo neozval. Mám jen potvrzeno, že UPC to předalo HBO k řešení.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak jsem ted dotelefonoval s upc operatorem a poradil mi velky .ovno. Ze se s tim nesetkal ze nevi jak mi pomoci ze to neni jejich vec ze se mam obratit na hbo atd.

A jak si mam aktualizovat firmware? Diky za odpoved.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

žádejte vysvětlení a kompenzaci po UPC- snad to pomůže, vz. přepis komunikace:

Vážený pane ,

mrzí nás komplikace se službou HBO GO. Nyní je záležitost v řešení technického oddělení. Jako kompenzaci Vám navádíme jednorázovou slevu ve výši 50 Kč, což se projeví ponížením dalšího vyúčtování.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

S přáním hezkého dne

Josef Douda

operátor Klientského centra UPC

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Přepis komunikace s operátorem Samsungu:

Vítáme Vás! Jak Vám můžeme pomoci?

Signum666

Nejde spustit HBGO od UPC od cca 13.6.2015 na BD-E8900 pri prijmu pres CA modul. Proble maji i Smart TV od Samsungu dle diskuze na internetovem foru. Dle vyjadreni UPC je problem na strane Samsungu. Ma problem reseni ze strany Samsungu? Dekuji.

Nefunguje hbogo nabd-e8900

Operátor Samsungu:

Zjistil jsem, že se pracuje na zcela nové verzi, která používá jiný přehrávač, bude mít nové uživatelské prostředí, pro celou Evropu. Změna se bude týkat všech SmartTV od roku 2012 a novějších.

V původní verzi bylo něco SW špatně.

Nová aplikace by měla být podle vývojářů distupná již tento měsíc.

Signum 666 Problem je na strane Samsungu?

Operátor 17:50:07 To nevím. Četl jsem také, že o to byl malý zájem. I proto se to možná rozhodli předělat.

Signum 666 17:50:37 Jak zistim, ze nova verze je jiz dostupna? Bude dostupna i pro BD-E8900?

Operátor 17:51:21 To Vám nemohu slíbit, podrobné informace k tomu nemámk dispozici, předpokládám však, že aplikace bude totožná.

Signum 666 17:51:26 Jak se bude aktualizace instalovat?

Operátor 17:53:38 Nevím jakým způsobem to bude uděláno. Možností je více. Aktualizace může být automatická, k externímu stáhnutí nebo v aplikaci samotné.

Signum 666 17:55:23 Dekuji za odpoved. Prijemny den.

Operátor 17:56:17 Hezký den i Vám, nashledanou.

Sdílet toto téma

Jen mi příjde zajímavé, že je zde uváděno :" Nejde spustit HBGO od UPC od cca 13.6.2015 na BD-E8900 pri prijmu pres CA modul."

Ale vždyť CA modul nemá s příjmem HBO GO přes aplikaci v TV Samsung nic společného. Kdyby tam ten modul nebyl, tak to musí chodit stejně ...

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

U mé TV UE40ES7000 problém vyřešen aktualizací cca rok starého firmware. Díky "lada-vir" za radu. Možná by bylo vhodné, kdyby s dotazem na aktuální FW v zařízení přišli technici v HBO i v UPC, když to s nimi už tak dlouho řeším. Určitě se v tom někdo na straně provozovatele vrtal, když to před tím běželo a najednou v červnu nastal problém...

Přeju všem ať jim závadu nový FW vyřeší.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Diky vsem za rady. Konecne mi to funguje. Firmware byla trefa do cerneho. Nasel jsem si ze se to da stahnout na flashku nebo pokud je pristroj pripojeny na net tak vybrat aktualizovat software online. Tak jsem to macknul ono se to zaktualizovalo restartovalo a hbo go slape jako za starych casu. Takze aktualizujte pristroje :-) cus

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku