Jump to content
deff5

Nova Sport na Slovak Sport TV2

Recommended Posts

Vlevo nahoře v místech kde se zobrazuje nazev kanálu mám Slovak Sport TV2 ale běží tam Nova Sport ?!

Muže tohle nekdo potvrdit ze má to samý co já ? Nechce se mi verit ze by byla chyba jen u mě a pokud jo jak se to dá opravit

V tomto stavu to máš od října loňského roku, kdy došlo k znovuzařazení Nova Sport.

Podle obrázku soudím, že máš TV Samsung a nejspíše jsi si seřadil programy v PC. V tom okamžiku Samsung přestává reagovat na změny programů co UPC udělá (podobné to asi bude s TV Mnam, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Sport 1 a 2 HD, Euronews, CNBC Europe) a tvrdošíjně se drží toho co bylo v okamžiku editace.

Jediné co se s tím dá udělat je ručně naladit tem mux ve kterém k přejmenování dojde a pak asi znovu seřadit v tom programu

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha

ano mám samsung, programy jsem jsem prenastavoval pres ovladac...např. ty nejvíce navstevované jsem umístil na nízká čísla at je logicky nehodím nekde na kanále 58 :)

ručně naladit tem mux ve kterém k přejmenování dojde a pak asi znovu seřadit v tom programu

muzes mi tohle prosím te strucneji popsat ? jak mám postupovat, nejak jsem to nepobral

U každé TV je to ladění trochu jiné.

Já to mám jako "Menu -> Vysílání -> Nastavení kanálů -> Ruční ladění -> Ladění digitálních kanálů" tady si vyber mux s programy co změnily jména ( taky stačí být na tom programu co má špatný název).

Ale jak říkám, u tvé TV to může být jinak

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha