Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
raym0n

Prodam CA modul CI+ Conax od UPC

Recommended Posts

Prodam CA modul od UPC, duvod prodeje prechod na jinehon poskytovatele.

Cena 800czk + posta na Vase naklady, dobirka po predchozich zkusenostech v krajnim pripade nouze!!

nebo osobni predani Brno a okoli znacka ideal!

upc.th.jpg

Sdílet toto téma

OK měl bych zájem. Není problém poslat peníze na Váš účet. Budu ale asi potřebovat doklad o odkoupení modulu od UPC, aby mi ho spárovali s kartou...

No nevím, jestli si někdo bude schovávat doklad o koupi, pokud ano, fajn, pokud ne, nic se neděje. Jde to udělat úplně jednoduše. Stačí si od majitele vyžádat číslo, které je na zadní straně modulu, pak si zavolat na linku UPC a zde Vám podle toho čísla ověří, zdali je modul ok. Na tom obrázku je to číslo čitelné, takže žádný problém.

• lokalitaMO
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenížádné

Sdílet toto téma

Dobrý den,

kdyby z nějakého důvodu z prodeje dle předešlé domluvy sešlo, měla bych o CA-modul rovněž zájem.

Jsem z Brna, na předání bychom se snadno domluvili.

Pokud by někdo další modul prodával, určitě bych měla zájem o koupi.

Děkuji mnohokrát.

Sdílet toto téma

Jelikoz na tom nehodlam profitovat a uz jsme prakticky domluveni s Juzek40, tak bohuzel. Uz ma na mailu moje cislo uctu, ac nerad s postou a uprednostnil bych osobku, tak jsme se jiz domluvili, jen cekam na penize. Kdyz by z obchodu seslo, napisu Vam zpravu.

Sdílet toto téma

Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku