Jump to content

Recommended Posts

Pamatuji si, že dříve mělo UPC své satelity a na nich běžely služby jako TV, Net atd. Existuje ještě vůbec tato možnost? Nebo je to už pasé. Pro lidi, kteří nemají kabelové vedení. Speciálně Karlovy Vary drtivá část. Osobně se satelitním netem zkušenost nemám. Nikdy jsem ho neměl.. :diky za odpověď.

Link to post
Share on other sites

http://cz.freesattv.tv/satelitni-televi ... term=frees

 

Základní informace o freeSAT by UPC Direct

 

 

 

Úvodem...

 

logo platformy UPC Direct Na satelitním systému družic Thor (0,8°W) vysílá digitální placená televize freeSAT by UPC Direct pro český, slovenský a maďarský trh. Nabídka obsahuje několik desítek programů, které se vysílají v kabelových sítích v České republice a na Slovensku + obvyklé programy známé z pozemního vysílání.

 

Více o freeSAT by UPC Direct

 

Služba UPC Direct je zákazníkům nabízena od 15.9.2000 a smlouvu lze sepsat u autorizovaného prodejce UPC, který je označen logem UPC v České republice i na Slovensku.

 

Smlouvu může podepsat fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR nebo právnická osoba se sídlem na území ČR. Službu nelze využívat v zahraničí.

 

Smlouva se podepisuje na dobu neurčitou s dodatkem, ve kterém se zákazník zavazuje, že byl seznámen se Všeobecnými podmínkami, které jsou spolu s platným ceníkem, nedílnou součástí této smlouvy. Pro sepsání smlouvy si zákazník přinese s sebou nejméně dva doklady totožnosti - občanský průkaz, řidičský průkaz, rodný list, pas apod., právnická osoba pak doklad o registraci a výpis z obchodního rejstříku.

 

Po podepsání smlouvy bude zákazníkovi vydána satelitní anténa s konvertorem, digitální satelitní přijímač a přístupová karta.

 

Tato záloha je vratná po ukončení smluvního vztahu a po navrácení zařízení.

 

Pronájem zařízení má pro zákazníka jednu nespornou výhodu - veškerá reklamační řízení jsou v prvním roce trvání smluvního vztahu plně v režii výrobce (Philips) a po roce pak provozovatelem služby (samozřejmě za předpokladu, že poškození nezpůsobil zákazník sám např. neodbornou manipulací).

 

Instalaci tohoto zařízení provede instalační firma, kterou může být sám prodejce, případně jiná firma, jejíž sídlo se nachází v blízkosti odběratelské adresy zákazníka. Seznam těchto firem bude k dispozici u autorizovaných prodejců. Cena za instalaci je smluvní a je na ní zákazníkovi poskytnuta záruka v trvání 12 měsíců od firmy, která tuto instalaci provedla. Instalaci si však může zákazník provést sám.

 

Základní programovou nabídka - Direct Medium (dříve Rodina) - obsahuje tématické programy jako Discovery Channel, National Geographic Channel, Animal Planet, Travel Channel, CBS Reality, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 European, VH-1 Classic, Minimax/C8, Eurosport, Eurosport 2, Universal Channel, Spektrum a další) [Změna programové nabídky vyhrazena]

 

K základní programové nabídce Rodina si může zákazník přidat prémiové kanály HBO/HBO2/HBO Comedy, Cinemax/Cinemax 2, Hustler TV, Private TV a programový balík Direct+.

 

Kromě kanálů freeSAT by UPC Direct může zákazník sledovat volně přístupné kanály na satelitních transpondérech Thor / Intelsat.

 

Důvody, proč si vybrat službu freeSAT

•Bohatá nabídka programů v češtině a slovenštině

•Výhodný, zejména v oblastech, kde není kabelová televize, příp. i terestrický signál

•Vysílání na jedné z populárních satelitních pozic

•Nabídka programů ve vysokém rozlišení

 

 

 

satelitní internet moc drahý!!

Link to post
Share on other sites

http://intv.cz/

 

Rychlý a oblíbený internet

 

 

Oblíbené připojení k vysokorychlostnímu internetu přes satelit

 

Poskytujeme satelitní připojení k internetu pro domácnosti a firmy na celém území Tooway pro každéhoČR. Pro domácnosti přinášíme 100% dostupnost vysokorychlostního internetu i tam, kde ostatní poskytovatelé nemají 100% pokrytí. Připojení je možné:

◾v nepřístupných místech našich hor,

◾v údolích kolem řek,

◾v málo obydlených oblastech,

◾ale i v okrajových příměstských lokalitách,

◾prostě všude.

 

 

 

Firmám naše připojení k internetu s pevnou veřejnou adresou, případně s garantovanou rychlostí umožňuje širokou škálu profesionálních aplikací:

◾od služby streamovaného videa pro TV zpravodajství,Internet pro firmy

◾přes přenos dat a hlasu

◾po garantované připojení pro krizové řízení.

 

Satelitní služby jsou jedinou alternativou kvalitního připojení na místech, kde není dostupné klasické připojení pozemní infrastrukturou. Nejčastěji řeší problémy s připojením k internetu tam, kde je připojované místo příliš vzdálené od ústředny, nebo k dispozici je pouze nevyhovující bezdrátový příjem WiFi případně nevyhovující GSM (ani dnes rozvíjený systém LTE nebude mít 100% pokrytí signálem

Link to post
Share on other sites

Nevím, že by kdy UPC nabízelo internet přes satelit. V našem regionu existují dva poskytovatelé - SES Broadband a TooWay

 

Odkazy na zastoupení:

TooWay

- http://intv.cz/oblibeny-internet/sateli ... ni-tooway/

- http://intv.cz/oblibeny-internet/sateli ... -infinite/

SES Broadband

- http://www.towercom.sk/sk/domacnosti.php?article=291

 

Cenově je to ale skutečně někde jinde než kabelovka, pokud není jiná možnost (místní wifi, připojení přes mobilní sítě), tak nic jiného nezbývá.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Compal CH7465LG-LC
  • Praha - Letňany
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...