Jump to content

výpověd a věrnostní období

Recommended Posts

Guest ipadik

Cau můžete mě prosím poradit kdy je nejvýhodnější termín pro výpoved abych doplatil co nejmin měsíců do plné ceny co budou chtít upc, věrnostní období mě končí 6.června 2015 díky

Je docela nefér, že lidé, kteří jsou nuceni se z nějakého důvodu odstěhovat z bydliště, kde měli věrnostní program (40 zrychlené na 120) musí ještě platit vcelku velké sumy za to, že nemohou používat net na svém novém bydlišti. Protože tam prostě UPC není i přesto, že by ho chtěli. Sere mě to. Měli by existovat nějaké výjimky. Týká se to mě. S netem max spokojenost a sere mě, že tam, kde jsem prostě UPC není i kdybych se rozkrájel. Mluvím o Karlových Varech. Co bych za to dal, mít ho dál. Ale když to prostě nejde? Poplatky za odstoupení beru. Ale ne pro lidi, kteří nemaj jinou možnost. Teď jak kripl budu platit ještě něco co nemám a ještě si musim dělat nějaký zasraný wifi nebo xDSL technologii, která je spolehlivá asi tak jako wifi ve vzduchu. Fuck!

Na co výjimky? Akorát by to musel někdo zkoumat, pídit se po tom, což by stálo peníze. Buď vydržíte na službách a získáte po roce slevu (vyplácenou s předstihem poměrovou měsíční částí) a nebo nevydržíte a platíte plnou cenu.

Zkuste nechat služby přepsat na nového nájemce bytu ;) třeba to v tomto případě doúčtovávat nebudou.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
To je sice pochopitelné, proti tomu žádná, ale výjimka by musela bejt podložená. Přísně.

Přemýšlíš nad tím, co píšeš? Jak chceš dokázat, že se stěhuješ z bodu A do bodu B bez toho, že by se mohlo jednat o podvod? :-)

• Internet 50
  • -
  • -
  • modem technicolor
  • Brno