Jump to content

Sekání Kino Barrandov

Recommended Posts

V posledních dnech se mi při sledování filmů seká obraz  Kino Barrandov, které po čase vede k tomu, že se zablokuje settopbox a pomůže pouze restart. Připomíná mi to situaci při zavádění DVBT, kdy se zjistily problémy s preechem. Nemá někdo podobný problém nebo možnost nějak zkontrolovat parametry tohoto kanálu ?  U jiných kanálů jsem zatím tento problém nezaznamenal. 

• Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10

Bylo nebylo, kdysi v dávných dobách bývala kterási část Prahy, matičky to stověžaté, na stejném distribučním uzlu (HS Meziboří), jako sever Čech. I kdyby tomu tak bylo dodnes, přiložený cca pětiminutový záznam z 10:20 bez ztráty paketů (Missing) je asi k ničemu...

Spoiler

736940947_Vstiek.thumb.JPG.b7dca8d49a369eeacc776b3a3d510a92.JPG

• -
  • -
  • Komfort
  • Compal LG (router mode), 3x CAM
  • Teplice

Zkontroloval bych ostatní kanály v tomto multiplexu zda jsou v pořádku, v profilu máš uvedeno že máš nabídku TV start, tedy DVB-T, takže by to měli být kanály, Kino Barrandov, čt3, CS mystery ,Rebel, Seznam, Šlágr 2.

To co uvádí Retiree se týká vysílání v DVB-C.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Posted (edited)

Dnes odpoledne jsem nahrával na ČT3 Recitál Suchý-Šlitr, večer jsem si ho přehrál a byl O.K. Taky jsem vyzkoušel všechny kanály, co @tomus vypsal a všechny fungovaly. Kino Barrandov se mi začalo sekat až někde po půlce filmu, tj. po 45-50 minutách. Budu to dál sledovat. Zatím díky.

Edited by petrmet
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10