Přejít na obsah
Pavel m

Sport 1 HD a Sport 2 HD u UPC od 10.3.2015

Recommended Posts

http://www.digizone.cz/clanky/formuli-1 ... i-freesat/

Jsme rádi, že naše sportovní programy Sport1 / HD a Sport2 /HD mají tak široké pokrytí v České republice a na Slovensku. Každý fanoušek Formule 1 má tedy možnost sledovat tuto jedinečnou sportovní podívanou z pohodlí svého domova,“ řekl Evžen Chlanda,“ Country manager AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko. „Věříme, že zařazením kanálů Sport 1 HD a Sport 2 HD do naší nabídky 10. března potěšíme nejen fanoušky Formule 1, ale i dalších atraktivních sportovních podniků. Hned od začátku budou stanice dostupné pro 160 tisíc našich předplatitelů. Ostatní zákazníci si je mohou objednat v rámci balíčku Sport,“ konstatoval Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Tak to je moc dobrá zpráva. Jen škoda, že to bude až 10. Nechci znít jako věčný stěžovatel nebo nespokojenec, ale tak nějak jsem tajně doufal, že už tento týden budu moct sledovat KHL v HD. No co už. Aspoň že ta Formule bude celá letos v HD :cheers: Po tom loňském fiasku, kdy jsme většinu sezóny měli jen hlavní závod a i ten v SD se UPC tentokrát vytáhlo.

P.S.: Nešlo by upravit nadpis tohoto threadu? Chápu, že víc znaků se do nadpisu nevejde, ale F1 by se tam vešlo a vypadalo by to líp, než Formu :wink:

• lokalitaHodonín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Kaon DVR

Sdílet toto téma

Programy Sport 1 HD a Sport 2 HD naladíte na pozici 140 a 141. Programy budou dostupné od 10.3.2015 v dopoledních hodinách. Honza K., UPC Facebook tým.

• lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

...no a teď když už jsme se po tak dlouhé době dočkali HD verzí by mě ještě zajímalo,

jak to vypadá na SPORT1+2 se španělskou fotbalovou ligou od sezony 2015/16?

...doufám že nevsadili jen na formule a KHL... :?::?::?:

• lokalitaHK
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD PVR Caon , HD Mediabox , CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník
...no a teď když už jsme se po tak dlouhé době dočkali HD verzí by mě ještě zajímalo,

jak to vypadá na SPORT1+2 se španělskou fotbalovou ligou od sezony 2015/16?

...doufám že nevsadili jen na formule a KHL... :?::?::?:

Já doufám, že pojede dál a na HD se velmi těším. Budou to pak krásné přenosy jako z Bundesligy na Eurosportu 2 HD. Na SD někdy nebyli hráči ani k rozezání kdo je kdo.

Sdílet toto téma

Při dnešních testech navýšily rezervy HD1 a HD2 datový tok na cca 12,3 Mb/sec, celkový BR muxu 24 (594 MHz) dosahuje dnes v poledne 50,5 Mb/s (!), bohužel stále "do zdi" nebo šifrovaně... Včera jely obě rezervy s BR 7,8 Mb/s při celkovém BR cca 43 Mb/s....

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal CH7465LG, 3x CAM

Sdílet toto téma

Při dnešních testech navýšily rezervy HD1 a HD2 datový tok na cca 12,3 Mb/sec, celkový BR muxu 26 (594 MHz) dosahuje dnes v poledne 50,5 Mb/s (!), bohužel stále "do zdi" nebo šifrovaně... Včera jely obě rezervy s BR 7,8 Mb/s při celkovém BR cca 43 Mb/s....

Už tam jsou i slovenské zvukové stopy

• lokalitaPraha
  • internetFiber Business 500
  • televizeTV Komplet
  • zařízeníCompal + 3x Ca Moduly

Sdílet toto téma

Zdravim, sport 1 hd a sport 2 hd je prozatim schovano pod rezerva hd 1 a 2? Sice jsem cetl neco o pozicich ale u me to nesedi. Po naladeni programu je mam razene podle abecedy. Mam CA modul a tv samsung ue32h5500. Diky za odpoved

Sdílet toto téma

Ano, je to tak jak píšeš:

rezerva 1 HD (slo), rezerva 2 HD (slo) v multiplexu 24 na 594 MHz, 256QAM, 6900 kS/s

rezerva HD3, rezerva HD4 v multiplexu 26 na 578 MHz, také 256QAM, 6900 kS/s (z těchto zatím jede "do zdi" jen rezerva HD3, 7,8 Mb/s)

Názvy všech čtyř stanic tak, jak jsou psány poskytovatelem... A ano, také mně připadá poněkud nešťastné uvádět programové pozice na některých, zcela specifických přijímačích namísto obvyklých ladicích hodnot (frekvence, modulace, ...)

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Návštěvník
Zdravim, sport 1 hd a sport 2 hd je prozatim schovano pod rezerva hd 1 a 2? Sice jsem cetl neco o pozicich ale u me to nesedi. Po naladeni programu je mam razene podle abecedy. Mam CA modul a tv samsung ue32h5500. Diky za odpoved

Také mám Samsung ale nižší řady © a CA modul a TV stanice mám seřazeny ve čtyřech sekcích v oblíbených a tam ještě také podle oblíbenosti. Ladím vždy manuálně podle parametrů (frekvence, QAM, kS/s) a k rozhození seřazení stanic dojde minimálně. Navíc používám Samsung ChanellListPC editor, kdy mám stávající seřazení stanic uložené na flashdisku USB a v PC snadno potom stanice seřadím podle mne a zkopíruji nazpět do televizoru. Takže nějaká čísla pozic jsou mi šumafuk a ladící parametry vždy zjistí na tomto fóru.

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ráno se objevily názvy stanic, ale stanice pořád zakódované, tak asi to ještě oficiálně nepustili. :(

Sdílet toto téma

Takže stav takový, jako při testu v posledních dnech:

Sport 1 HD + Sport 2 HD: BR ~ 12.3 Mbit/s

Celý multiplex 594 MHz: BR ~ 50.6 Mbit/s (tedy prakticky bez rezervy)

Edit> EPG je u obou stanic, Sport 2HD momentálně (10:00) bez šifrování (?)

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Ústecko je poněkud neurčitý pojem, Ústecký kraj sice zahrnuje i Litoměřice, ale síť UPC je asi členěna mírně odlišně... Oblast bývalé HS Meziboří je funkční, zda do ní spadají i Litoměřice si nejsem jistý...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku