Přejít na obsah
ritchi

Smart TV,pripojenie na internet

Recommended Posts

Nezaznamenal dnes niekto problem s pripojenim na internet?Ked som si dnes chcel pozriet HBO GO,TV sa mi k sieti nepripojila.Stalo sa mi to po prvy krat po niekolkych rokoch co pouzivam smart TV spolu so Samsung wifi adapterom.S nastavenim siete som nic nerobil.

SDC10917no77.JPG

SDC109169gbr.JPG

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Sdílet toto téma

Rychla a jasna odpoved pracovnika UPC cez FB nenechala na seba dlho cakat.

"Zdravim,

mrzi ma tento diskomfort pri vyuzivani nasej sluzby, momentalne nam tento jav nahlasilo viacero uzivatelov smart tv na samsungoch.Uz to riesi nase IT oddelenie, priebezne Vas budem informovat o situacii."

Matus

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Návštěvník

Zdravím,

ten stejný problém. Smart TV Samsung. K routeru se připojí, do internetu ne. Ještě v neděli 22.2.2015 funkční. Lokalita Pardubice

Sdílet toto téma

Tak pánové, donutili jste mě zvednout se od pc a přesunout se k tv - stejný problém ! Děkuji! (.D5520, jsem konzervativní, pouze dráty)

Že by UPC SK a CZ své postupy synchronizovali?

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma

Zdravím!

Tak vidím, že je něco špatně a není to u mě doma. Jsem rovněž vlastník SmartTV - Samsung. Stejný problém jak v úvodu vlákna (stejné zprávy v češtině), zjištěno v úterý 24.2. 2015 ccr v 11:00 hod. Ještě v pondělí 23.2. 2015 vše v pořádku HBO GO sledováno bez problémů. Lokalita Brno - Tuřany. Včera tj. v úterý v Brně opakované problémy s internetem. Ten v současnosti jede (PC + notebook), ale TV se nepřipojí! :(

Sdílet toto téma

S aplikaciami od samsungu napr. homerun battle nie je problem,tie idu spustit.Pokial sa nemylim,tiez si vyzaduju pripojenie k sieti. :?::?::?:

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Zdarec!

Tak dnes ve čt 26.2. 2015 odpo zkouška připojení. Proběhla aktualizace, po ní automatické přihlášení na internet. Zkouška na HBO GO rovněž pozitivní, přihlášení a vše zatím funguje jak má. Lokalita Brno - jih. Snad už tedy bude vše OK. Celkem překvapivě rychlá reakce a odstraněný problém. Pěkný den!

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku