Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

Dobrý den,

Děkujeme za Váš dotaz.

Jednání s UPC samozřejmě probíhají, ale není to vše, tak velmi jednoduché.

Od 23.2. bude Film Europe HD součástí balíčku Koktejl HD (dříve Plus a Extra HD).

Doufáme, že to bude lepší pro naše diváky.

Děkujeme za dotaz

Hezký den

Tomáš Žondra

FILM EUROPE, s.r.o. | CZ | SK |

rozumí tomu někdo, nějaká divná odpověď ne tenhle balíček neznám ???

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Propána, to nikdy! Jedná se o kanál s filmy typu "Art" a ty se pochopitelně nedabují!

Sdílet toto téma

Třeba nějaký nový balíček :) a nebo jen přejmenování.

Zábava za výbornou cenu

K nabídce Klasik nebo Komfort si můžete přiobjednat balíček Plus:

8 programů různých žánrů

Špičkové filmy a seriály, aktuální a historické dokumenty, divoká a nespoutaná příroda nebo cestování - to je balíček Plus

AXN Black, AXN White, Travel Channel, National Geographic Wild, Fishing and hunting, Viasat Explore, Viasat History a Comedy Central EXTRA

Navíc jako bonus získáte při nové objednávce tři exkluzivní HD programy Film Europe HD, AMS HD a Arte HD od 23.2.2015.

tak já mám balíček PLUS a samozřejmě ty tři programy nehrají.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Co se týká balíčku PLUS, nyní jsme vytvořili nový programový balíček Koktejl HD, ve kterém je podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného. Pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a lze na něj volně přejít.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Takže mám to chápat tak, že ti co si nově objednají balíček Plus dostanou Film Europe HD, AMS HD a Arte HD a k tomu na půl roku zvýhodněnou cenu, kdežto zákazník který si Plus předplácí už pět let za 138,- měsíčně dostane od UPC jen pozdrav vztyčeným prostředníčkem?

Sdílet toto téma

Tadyten přístup nesnáším. Prostě se UPC rozhodlo udělat časově omezenou akci s nějakými podmínkami, které si samo určilo. Jdete snad reklamovat do obchodu, že jste kupovali mléko za 18Kč a nyní ho mají v akci za 15Kč? Nebo, že jste si zaplatili masáže a nyní mají výhodnou nabídku na slevovém portále?

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Co se týká balíčku PLUS, nyní jsme vytvořili nový programový balíček Koktejl HD, ve kterém je podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného. Pokud o něj máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a lze na něj volně přejít.

Sdílet toto téma

To si snad dělají prdel, ne? Ne že bych neměla ráda artové filmy, naopak, ale doteď jsem k balíčku PLUS měla Discovery Science, Discovery HD, ID Discovery a ještě jeden, teď jako konec? To mě zajímalo tak nejvíc, dokumenty, které mají hlavu a patu, multižánrové, bojím se zapnout TV, že už to tam nemám, mě asi omyje :shock::shock::shock::puker:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Já se nebavím o ceně mléka jaká byla v supermarketu před lety, ale o tom, že na faktuře za Březen budu mít na za balíček Plus 138,- zatímco člověk co to objedná teď zaplatí 69,- a ještě bude mít o tři programy víc. Tedy jak si můžete všimnout srovnávám stejné období.

Kdyby byla možnost, abych ty tři programy měl taky (respektive mě zajímá jen Film Europe) tak nic nenamítám, ale to mám balíček Plus dnes odhlásit a zítra si ho zase objednat abych ten kanál měl?

To je zase přístup co nesnáším já. :jocolor:

radoslavcz > Na webu UPC není o balíčku Koktejl HD žádná zmínka, a vzhledem k větě "podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného" potřebuji vědět přesně o co se jedná, než na něco takového přejdu.

Sdílet toto téma

radoslavcz > Na webu UPC není o balíčku Koktejl HD žádná zmínka, a vzhledem k větě "podobná programová skladba jako v PLUS, ale jedná se o úplně něco jiného" potřebuji vědět přesně o co se jedná, než na něco takového přejdu.

Tak se tu zbytečně nerozčíluj a počkej si, jaká bude oficiální skladba balíčku a cena, vč. případných slev :)

Já mám aktuálně PLUS za 69 Kč po dobu 6 měsíců, která mi vyprší někdy v dubnu (s možností ukončit kdykoliv) a taky se rozhoduji až podle oficiální nabídky a ne podle jedna paní povídala ;)

Edit: nebo si zruš a opět objednej klasický balíček Plus, a budeš to mít na 6 měsíců za 69 Kč vč. těch programů navíc :)

http://www.upc.cz/televize/doplnkove-balicky/plus/

Sdílet toto téma

s potěšením můžeme potvrdit, že balíček Koktejl HD nyní spouštíme. Bude obsahovat programy: AXN White, AXN Black , Fishing&Hunting , Comedy Central Extra ,Nat Geo Wild, Viasat Explore , Viasat History, Film Europe HD, Auto-Moto Sport HD , ARTE HD Již je možné jej objednávat. Cena bude 99 Kč měsíčně. Tereza, UPC Facebook tým

Pozor schází tam program Travel channel.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

To si snad dělají prdel, ne? Ne že bych neměla ráda artové filmy, naopak, ale doteď jsem k balíčku PLUS měla Discovery Science, Discovery HD, ID Discovery a ještě jeden, teď jako konec? To mě zajímalo tak nejvíc, dokumenty, které mají hlavu a patu, multižánrové, bojím se zapnout TV, že už to tam nemám, mě asi omyje :shock::shock::shock::puker:

Ty programy jsou v základní nabídce Komfort. Takže jestli jí máte, máte i je.

edit: Navíc jsou tam po celou dobu uváděny jako bonus.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

teď jde o to jestli balíček PLUS má ještě budoucnost ,a nebo budou postupně rozšiřovat jen ten nový Koktejl. Podle UPC je lepší ten balíček PLUS.

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

ten nový balíček Koktejl HD je hodně tajný když ho nikde neuvádějí asi nějaká speciální akce.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku