Jump to content

Recommended Posts

OT:

Ač nejsem ani z daleka z oboru, dokážu si představit celou řadu důvodů pro různé testy, třeba mě bude zajímat rušení na určitém kmitočtu, pustím nějaký náhodný nebo specifický signál do nějakého modulátoru určitého kanálu... Takových testů jsem během let zachytil celou řadu, třeba z poslední doby, kdy UPC přidává HbbTV signál UPC Expres k řadě dalších stanic, nebo se objeví nový kanál, zrcadlený stávající multiplex a pod... Ač mně to často stojí přemáhání, snažím se na takový test neupozorňovat, abych nebudil zbytečné vášně... V dávné minulosti mě vždy velmi potěšilo (časté) vypadávání šifrování, takže jsem snadno a dlouho neměl potřebu předplatit si DVB-C (Karneval)

• Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Compal LG - router mode, 3x CAM
  • Teplice

O zarazeni stani TA3 se pry jeste jedna a ja doufam ze se nakonec vrati zpatky do nabicky UPC,

protoze by byla velka skoda aby tu chybel slovensky zpravodajsky kanal, kdyz tu muzou mit kanaly vitnamci a cinani, tak pro ce slovaci, kterych tu zije mnohem vic.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

tomus

TA3 tu není enem pro Slováky ale aj pro Moraváky. Pro některé Čechy jsou vlastně Moraváci a Slezané v nejlepší jen národnostní menšina České republiky. Tuto hlášku jsem v mediích slyšel vicekrát a je smutné že Moraváci a Slezané jsou v České republice vlastně cizinci a mluví se o nich méně než např. o Cigánech, Vetnamcich a podobně.

• -
  • -
  • TV Komplet
  • Cisco 3208, CA modul
  • Země Moravskoslezská