Jump to content
Sign in to follow this  
stehlajz

Ukončení smlouvy s UPC - věrnostní sleva

Recommended Posts

Zdravím,

po rekonstrukci rozvodů v bytovém době se nám zde naskytl nový poskytovatel, který za stejnou cenu jako teď UPC, nabízí 40/10Mbit. V současné době platíme po velmi výhodné "věrnostní" slevě (-200kč) 278Kč za fiber "power" 5M se zvedlou rychlostí na 10M. Nejdřív jsem samozřejmě volal na UPC, jestli mi nenabídnou něco lepšího, nabídli, ale když si to zacvakam, takže jsem se rozhodl pro změnu. Samozřejmě jim tam nic nefungovalo, takže mi nebyli schopní říct, kolik mě ta změna vlastně bude stát, nicméně věrnostní sleva se obnovila 1.11.2014, takže bych měl doplatit 800Kč jestli jsem to správně pochopil. Přepodkládám, že na zrušení smlouvy kvuli zdražení (původně 270Kč nyní 278Kč je už asi pozdě).

 

Otázka je, neřešil už někdo neplacení této super věrnostní slevy, přes ČTU a přiznání odkladného účinku? Případně jak to dopadlo?

 

Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zrušení smlouvy kvůli zdražení je opravdu pozdě.

 

Jejich věrnostní sleva je v mezích zákona, já v tom nevidím problém. Prostě ti dají za každý rok věrnosti 2400 resp. 3600kč, které ti dávají postupně :-) máš možnost mít jejich internet bez věrnosti, ale tam to pochopitelně v žádném případě nebude výhodný :-)

 

Obvykle při přechodu k někomu novému ti nabídnou např. 3 měsíce zdarma, takže budeš i tak šul nul ve výsledku :-)

  • Internet 50
  • -
  • -
  • modem technicolor
  • Brno

Share this post


Link to post
Share on other sites

No o těch mezích zákona, by se dalo polemizovat, je příhodné, že okamžitě všechny smlouvy na dobu určitou převedli na neurčito s ročním věrnostním bonusem, proto se s tím i zabývá ČTÚ. Každopádně, sice to asi ve finále stejně budu muset zaplatit, ale tak snadno mé peníze neuvidí. S tou firmou už nechci mít nic společného, abych si musel jak blbec sám chodit po baráku a hledat, kde špatně utáhli dočasný rozvody, protože technik přijede až příští týden se mi příčí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UPC nikdy smlouvy na dobu určitou nedávala, smlouva je vždycky na dobu neurčitou a nejvýš s nějakým závazkem délky využívání nebo tou věrnostní slevou. No každopádně u Netboxu budeš taky zavázanej buď na rok nebo dva, takže z tohoto pohledu si moc nepolepšíš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...