Jump to content
Guest tomus

Nova verejna IP - zrychleni netu?

Recommended Posts

Guest

Tak mi na karnevalu dali novou verejnou IP, ze pry vylepseni IP topologie aby byly lepsi sluzby a od te doby mi prijde, ze po kliknuti cekam a cekam, ale nekdy i pul minuty, nez se to nacte. Nekdy se i stane ze mi to hned ukaze ze stranku nelze zobrazit, ze jako neni na serveru, ale je... JInak rychlosti zustaly stejne. Tzn ze 4mbit dosahuju jen zridka, spise 2,5-3 :( Jsem z Litomeric. Pozoruje taky nekdo s verejnou IP zhorseni?

Pozoruji stejný problém !

Jsem taktéž z Litoměřic, mám T2000 a neveřejnou adresu a posledních dobou, když zadám nějakou www stránku, tak to chvilku trvá. Dříve po stisku ENTER, byla stránka okamžitě zobrazena.

Při stahování to běží rychle, tak jak má - > 285 kB/s, ale když má najít stránku, tak jakoby musel někde něco prorazit.

A taktéž se mi stává, že mi u některé stránky napíše, že stránka nenalezena, ale stačí dát Opakovat nebo tlačítka VZAD a VPŘED a stránka je nalzena-zobrazena.

• Internet 50
  • -
  • TV Start
  • TC7200 (bridge mode), Mikrotik RB962UiGS
  • Litoměřice

Kouknete se pres ping jestli se vam neztraceji pakety.

Z příkazové řádky : ping karnevalzone.cz -t

Klasický PING na karnevalzone.cz s parametrem "-t" na 200 pokusů je :

Průměrná odezva : 22 ms

Min odezva : 11 ms

Max odezva : 49 ms

Ztracené pakety : 1

• Internet 50
  • -
  • TV Start
  • Litoměřice

Zkuste manuálně jiný domain name server.

Z příkazové řádky : ping seznam. -t

Klasický PING na seznam.cz s parametrem "-t" na 300 pokusů je :

Průměrná odezva : 19 ms

Min odezva : 10 ms

Max odezva : 55 ms

Ztracené pakety : 0

Podle mne jsou to velmi dobrá čísla. Nebo se pletu ???

Ale občasné problémy se zobrazením stránky nebo s pomalostí najetí www stránky jsou přetrvávající.

• Internet 50
  • -
  • TV Start
  • Litoměřice

Guest

Tenhle problem je u karnevalu celkem castej, nevim cim je to zpusobeny (packety to asi nebudou, protoze missing jsem nikdy nemel a problemy byly jen s www). Na infolince Karnevalu byly vzdy dost nevstricni a v podstate se o tom vubec nechteli bavit. Veskera konverzace koncila sdelenim at napisu a zaslu pisemnou reklamaci. :? Ve finale trvalo asi 2 mesice nez vse zaclo fungovat jak ma. Takze doporucuji neotalet a napsat reklamaci. Prip. kontaktovat mistniho technika, ktery provadel instalaci. S nim by mohla byt rozumnejsi domluva a mohl by vyrizeni snad nejak uspisit - aspon tak to bylo v mem pripade. Good luck!

Guest

Stejné problémy. Nemohl bys "Pepco" napsat v čem to bylo - přesněji. Když jim napíšu do mejlu, že to občas funguje na 100 procent a někdy né, tak mě pošlo asi do háje

I po nastavení větších rychlostí TYTO problémy přetrvávají.