Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
petrmet

tlačítko Citovat

Recommended Posts

U posledního příspěvku ve vlákně se mi nezobrazuje tlačítko Citovat, u předchozích příspěvcích se zobrazuje. Je to chyba jen u mě, nebo je to všeobecná vlastnost ?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníModem UBEE EVM3206

Sdílet toto téma

Není to chyba, je to správně. Proč citovat něco, na co reaguješ a je to pod sebou a má to návaznost. Když reaguješ na nějaký dřívější příspěvek, tak to smysl má. Tak si to aspoň myslím já.

• lokalitaKolín
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465

Sdílet toto téma

Takže je to vlastnost, není to chyba u mě. Ale stejně bych pro přehlednost radši citoval i poslední příspěvek, aby bylo jasné, na co reaguji. Ale děkuji za vysvětlení.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Ale stejně bych pro přehlednost radši citoval i poslední příspěvek, aby bylo jasné, na co reaguji.

I poslední příspěvek lze citovat. Jen se musí kliknout pod psaným příspěvkem na tlačítko "Upravit v editoru" a tam pak v horní liště na tlačítko "Quote".

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

I poslední příspěvek lze citovat. Jen se musí kliknout pod psaným příspěvkem na tlačítko "Upravit v editoru" a tam pak v horní liště na tlačítko "Quote".

Tak jsem to zkusil, opravdu to funguje, snad si to zapamatuju :diky .

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televize-
  • telefon-

Sdílet toto téma

Možná by nebylo naškodu si přečíst pravidla fora. konkrétně bod 6.

6. Při odpovídání na přispěvky v tématě pouzívejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně jestě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte, tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího príspěvku v tématě, ale i tak citujte jen konkrétní větu a ne zbytečně celý příspěvek, protože se tím pak fórum stává nepřehledné. Upozorňuji ty co to někdo nebudou dodržovat, že jejich příspěvky budou bez milosti mazany nebo dostanou zákaz pristupu na forum !

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma

to byl tomus ještě drsňák :P a vůbec by nebylo špatný, kdyby to dodržoval, poslední příspěvek se necituje nikdy, maximálně jeho část, pokud je hodně dlouhej... já bych ty experty řezal hlava nehlava za tyhle zbytečný citace :puker:

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Tlacitko Citovat u posledniho prispevku neni zamerne, protoze v minulosti spousta uzivatelu na nej klikala namisto tlacitka odpovedet a vlakno pak bylo zbytecne cele zahlcene citacemi, proto jsem tlacitko zrusil a hned doslo ke zlepseni a citaci vyrazne ubylo.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku