Přejít na obsah
Pavel m

O2 chystá vlastní sportovní kanál a chce Ligu mistrů

Recommended Posts

Přenosy z fotbalové Ligy mistrů se v této sezóně vysílají v České republice na programech ČT Sport a Prima COOL. Kontrakty stávajícím držitelům vysílacích práv ale v létě skončí. Kdo bude vysílat Ligu mistrů v dalších třech letech od sezóny 2015/2016 zatím není jasné.

 

O vysílací práva chce usilovat společnost O2 Czech republic, provozovatel IPTV platformy O2 TV. Majoritním vlastníkem O2 je skupina PPF.

 

Telefonní operátor O2 již připravuje vlastní sportovní kanál. Na jeho vzniku se podílí dlouholetý šéf kanálu Nova Sport Marek Kindernay. Píše o tom Aktuálně.cz. Liga mistrů by měla být jedním z taháků vznikajícího sportovního programu.

 

Atraktivní sportovní přenosy bude muset divák vyhledávat na placených sportovních stanicích. Připomeňme, že práva na přenosy ze závodů Formule 1 od nové sezóny získala společnost AMC Networks, mj. provozovatel sportovních kanálů Sport1 a Sport2.

  • lokalitaMost
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Jo jo jo .... O2 TV bude vysílat Ligu Mistrů .... včetně jako můžu u O2TV ve Sportovním balíčku sledovat F1 (která nebude na neplacených TV) a dalších více jak 10 sportovních kanálů ... Doporučuji :o)

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník
Toto téma je uzavřené a není možné na něj dále reagovat.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×