Přejít na obsah
Trabi

AB Cryptobox 650HDC - zkušenosti

Recommended Posts

Zdarec, po dlouhy dobe jsem koukal do OMKO obchodu a nasel tam tento STB, ma s nim nekdo nejake zkusenosti? Prej funguje na UPC a ma PVR funkce....uzda se mi elkem levnej, oproti treba TechniSatu....diky za odpoved

 • lokalitaPraha-Nusle
 • internetInternet 500
 • televizeTV Komplet
 • telefon-
 • zařízeníCompal, Kaon KCF900

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Minulý týden jsem ho koupil,ale nepodařilo se mi ho zprovoznit.Odmítal přijmout jakýkoliv PIN,takže se mi nepodařilo spustit počáteční instalaci.

Takže musel zpátky do obchodu.Dnes jsem donesl druhý,ten zase žádný PIN nepotřeboval ani nechtěl,ale chová se jako satelitní tuner.

V menu žádná zmínka o tom,že se jedná o kabelový tuner.Software je skutečně pro satelitní tuner.Anténní vstup a výstup má sice jako kabelový tuner,ale tím to asi končí.Pokud zadám automatickou instalaci tak to vyhledává satelitní transpordery.Taky je tam na obrazovce symbol satelitu.Takže musím volat na podporu,snad mi poradí.Doufám,že je chyba ve mně a né v přijimači.Ještě se ozvu.

Sdílet toto téma


Link to post

Zalezi co mas za model, 650HDC je urcen pro kabelovy prijem a 650HD pro satelitni, jestli jsi dostal tu satelitni verzi, tak ji muzes jedine opet vratit.

 • lokalitaBrno
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Když se ptá na 650HDC ,tak nevím proč bych psal o 650HD.Takže první poznatky.S přijímačem AB Cryptobox 650HDC dostanete skutečně satelitní příjimač se vším všudy.Neobtěžovali se provést nějaké odlišení,aby zákazník poznal,že se jedná o přijimač kabelový.Jediné skutečné odlišení je v anténních konektorech.Označení na čelním panelu,nabídka v menu i software je skutečně pro 650HD.První nepřijemnost vás potká hned při první činnosti s tímto přijímačem.Žádná funce Fast Scan se u tohoto přistroje nenachází(alespoň jsem ji nenašel,pokud mě někdo opraví budu rád).Takže prvotní prohledání trvalo 2hod.15min.(135min),což se mi zdá zatraceně dlouho,u TV to trvá asi 3min.Tento velmi nepřijemný nedostatek je maličko kompenzován funkcí "uložení nastavených kanálů",není proto třeba po každém přelaďování znovu řadit kanály.

Nahrávání jak přímé,tak přes EPG je v pořádku.Nahrávky v SD přehrajete bez problému v PC a upravíte jak chcete.Nahrávky v HD je pak možno přehrávat v PC až po jeho konvertování programem PC_TS.EXE (ke stažení: http://download.abcom.sk/).

Po aktualizaci software se objeví nové funkce jako DNLA,Google maps,FTP download a další.Mapy se mi zatím nepodařilo plně zprovoznit,jdou současně s TV vysíláním,takže jsou průsvitné pod nimi běží program tv a nejsou tam žádné ovládací prvky.

Obraz je celkem dobrý akorát je znatelně tmavší,než na TV,nevím zda je to u těchto mašinek normální,ale nenašel jsem tam žádnou možnost nastavení obrazu(jas,kontrast,barevnost atd.). Další poznatky zase za čas.Pokud má někdo konkrétní dotaz,tak sem s ním.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×