Přejít na obsah
Retiree

Nahrávací služba sms.cz

Recommended Posts

Jak ... funguje nahrávání pořadů na http://tv.sms.cz/:

Pořady k nahrání vybereš kliknutím na tlačítko pod časem v televizním programu nebo kliknutím na tlačítko Nahrát pořad v detailu televizního pořadu.

Pořady se zařadí na této stránce do bloku Pořady k nahrání.

Můžeš si nastavit, zda chceš nahrát daný pořad nebo i všechny další episody. Nahrávání probíhá u nás na serveru, můžeš tedy vypnout počítač a jít třeba do kina.

Po odvysílání a zpracování (cca 5 minut po skončení pořadu) můžeš pořad přehrát nebo stáhnout.

Rezervovali jsme ti místo na 20 nahraných pořadů, které u nás budou uloženy 1 měsíc.

...

  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníCompal Router Mode, 3x CAM

Sdílet toto téma


Link to post

Vyzkoušela jsem to, jeden pořad mi to nahrálo, druhý ne... je to v plenkách, Grabuj bylo přehlednější, nahrávalo bez reklam na začátku a na konci...tady je navíc výstup videa ve formátu WebM, takže jsem to musela nechat projet konvertovacím programem, abych si mohla ty reklamy vystříhat... a na email mi nepřišla zpráva, že je pořad nahraný, Jinak jim chválím velmi rozsáhlý TV průvodce... to zas jo.. tak jsem jim dneska psala, kolik by to tak do budoucna mělo stát... uvidíme... jinak včera telefon na UPC, ptala jsem se, zda budou nějak měnit stb příští rok, třeba za nějaké modernější, nevěděla, hmmmm, ale 100 Kč měsíně za tu kupu hnoje, to je moc, brala bych 50 kč, ale 100..no co se dá dělat.

Sdílet toto téma


Link to post

Také jsem zkoušel. Zatím se mi podařilo z 10ti pořadů nahrát pouze jeden - Poslušně hlásím - a ten i stáhnout. Docela slušná video kvalita. Soubor bez problémů přehraje třeba POTPlayer možná i KMPlayer. Není nutná konverze. První jmenovaný je dokonalý super přehrávač prakticky všech možných souborů. Zatím jsem nenatrefil na soubor, který by nepřehrál. Oba jmenované přehrávače mají stejného tvůrce.

Sdílet toto téma


Link to post

Jo, přehrát to přehraju, ale já chtěla vystříhat to před a za a to mi přes Avidemux nešlo, tak jsem to musela převést na jiný formát a večer jsem koukla a další věci nenahrané, no je to služba na h***o :puker:

Sdílet toto téma


Link to post

Hm, teď služba funguje perfektně. Nahrál jsem vše, co jsem si nastavil. Nahrát služba umožní jen ty programy které jsou tzv. základní - programy ČT, NOVY, PRIMY ( včetně COOL a ZOOM ), BARRANDOV. Neumožní nahrání pořadů ze speciál kanálů. Např. History, Discovery, CS Film .......

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×