Jump to content

Horizon Go Windows App končí

Recommended Posts

Já ještě dodám, že ten návod který popisuje Marenek, s omezením datového toku funguje i v prohlížeči Edge,  nicméně když jsem to aplikoval tak jsem nepozoroval žádnou změnu, obraz měl stále stejnou kvalitu, na plynulost obrazu a zvuku to nemělo žádný vliv.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Tych 10 Mbps meriate kde? Na akych programoch? V SK cez Horizon GO to funguje max okolo 5 Mbps (co sedi aj s medialiuzovanymi informaciami priamo od UPC - "Pri internetovej televízii Horizon TV sa bitrate prispôsobuje rýchlosti pripojenia u zákazníka, aktuálne je maximálny bitrate pri HD staniciach 4.6 Mbps a pri SD staniciach 2.4 Mbps,“ informoval FonTech.sk Jaroslav Kolár z UPC."). Predpokladam, ze vsetky krajiny kde je dostupne Horizon GO maju parametre nastavene rovnako.

• -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Citovat

Tych 10 Mbps meriate kde? Na akych programoch?

Nainstaloval jsem si "Network Monitor Mini" apk do Android  krabičky, povolil ji v systému číst data a  nastavil tak, to bylo prakticka neviditelná na ploše (malý font, velká průhlednost).  Když to běží nejlépe, tak vidím až kolem 9.6mbps  (většinou zpožděný záznam), když beží live stream, tak je to kolem tech 4mbps.  Jak moc je to sofistikované nevím - ale na routeru taky vidím odpovídající zuby - i počítač ukazuje podobná čísla.

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Komfort
  • vlastni odkoupeny modem
  • Brno