Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Tak ten koukam a mame tady nejakou srbskou verzi teto stanice.Urcite to neni verze US.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

to není všechno na televizi jí mám odkódovanou a na set top box jí mám zakódovanou.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Beru zpět tu US verzi,blbě řečeno.Měl jsem napsat verze pro region střední evropa nebo tak nějak.Problém je v tom,že kdyby u této stanice stannice fungovalo EPG,tak bych zjistil,že tam není nějaká verze pro bývalou jugoslávii či nějaká podobná verze,ale že dávají pořad Stand Up and More,což je pořad z dílny Comedy Central Extra v němž vystupují komici z východní Evropy.Takže se všem,které zmínka o US verzi pobouřila,omlouvám.

• lokalitaBrno-Kohoutovice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul,HD DVR Mediabox,modemTechnicolor

Sdílet toto téma

EPG nefunguje od 5. listopadu, tj. od spuštění CCE v síti UPC. Že prý máme být trpěliví, že tlačí na dodavatele, aby to bylo opraveno. Ale dodavatel je zřejmě má na háku.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu... Mně to taky neskutečně zere, ale, ale... Upozornil jsem je na to, i probíral s nima jiné věci a jaksi nic. Momentálně prý pracují na zlepšení Nickelodeonu a MTV. Furt lepší žádné EPG, než špatné EPG.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu...

Blbost. Nikdo z nás nemá uzavřenou smlouvu s Axocomem ani s Viacomem, ale s UPC. Navíc, pokud vím, má UPC uzavřenou smlouvu s jistým dodavatelem EPG dat pro všechny programy, aby to pasovalo do stb pro Horizon. A je otázkou, odkud ten dodavatel ta data pro EPG bere. Nějakou dobu se spekulovalo, že jsou přebírána od tv.sms.cz, protože některé chyby, které se vyskytovaly tam se pak objevovaly i v EPG od UPC. Jenže zrovna program pro Comedy Central Extra je na tv.sms.cz uváděn správně, tak jak je skutečně vysílán.

• lokalitaPraha
  • internetNemám
  • televizeNemám
  • telefonNemám

Sdílet toto téma

Stěžujte si Axocomu, potažmo evropskému Viacomu... Mně to taky neskutečně zere, ale, ale... Upozornil jsem je na to, i probíral s nima jiné věci a jaksi nic. Momentálně prý pracují na zlepšení Nickelodeonu a MTV. Furt lepší žádné EPG, než špatné EPG.

nech té srandy problém je na straně UPC .Něž to EPG vypli tak se objevovali informace v EPG o vysílaní nějaké pražské televize .Na distribučním satelitu Thor 6,MTV Networks 12226/V 27500 5/6 je EPG v pořádku .Platím dost UPC tak prosím ,kvalitní služby proto zdražení služeb. Dovolte nám poděkovat Vám za to, že využíváte služeb UPC Česká republika, s.r.o. Prioritou naší společnosti je poskytovat Vám služby v té nejvyšší možné kvalitě. Abychom i do budoucna byli schopni udržet tento vysoký standard, dochází ke zkvalitňování naší sítě.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku