Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Trabi

Malá vzpomínka na Dattelkabel

Recommended Posts

Dneska při brouzdání netem jsem náhodou narazil na článek z r. 2000, kdy ještě existoval Dattelkabel, a kdy představovali nové tarify internetu - paušální. Do té doby se počítalo každé mega (by mě zajímalo, jak a proč?). Je to v dnešní době dost úsměvné, ale pamatuji si, to jsem ještě bydlel na Letné v Praze, kde v létě 1999 kopali kabelovku po celé Praze 7. Jenže net jsem měl dostupnej až od deubna 2000 a schytal tenhle tarif 64 kbit (ani uý nevím, kolik byl upload). To se chatovalo.....

http://mobil.idnes.cz/internet-pres-64- ... 5_mob_ceny

• lokalitaPraha-Nusle
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCompal, Kaon KCF900

Sdílet toto téma

no jo, to byly časy, já zase začínal u karnevalu s 0,6/0,1, s televizí to stálo kolem 1200, to byl rok 2003 :lol:

dneska určitě ani spousta lidí neví, že tohle fórum kdysi mělo doménu karnevalzone.cz :D

Pamatuji si nejen karnevalzone a na tu dobu naprosto úžasnou rychlost 3 Mbps s FUPem 10 GB měsíčně, ale pamatuji si i DSL 64kb a dokonce i vytáčené připojení.

Asi jsem na internetu už vážně dlouho, když je mi 23 a začínal jsem s DOSem :)

• lokalitaOstrava
  • internetFiber Business 500
  • televizeBusiness Exclusive
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD PVR, Horizon, CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku