Jump to content
kamelot

History H2 HD

Recommended Posts

Zdravím, nemají administrátoři nebo někdo z členů poznatky o možnosti zařazení tohoto sourozence kanálu History do nabídky UPC ?

Celovíkendové omílání Válek skladů, Hvězd zastaváren a dalších sérií již stokrát viděných už nebaví. H2 vypadá, že by nemusel spadnout do Reality Show History.

Share this post


Link to post
Share on other sites

H2 (buď v SD nebo rovnou v HD, případně obojí) by se měl nejspíše objevit začátkem příštího roku. Tipuju, že někdy na jaře. Naše (evropská) verze zatím vysílá ve Skandinávii a v Polsku a pokud vím také bez CZ audia. Až přibude česká stopa, pak lze o zařazení uvažovat. V lednu by mělo být oficiálně potvrzeno, který další program ze skupiny A&E Networks na našem trhu přibude. Nejpravděpodobnější je právě H2, ale ještě je ve hře hlavní stanice A&E, eventuálně Military History. Navíc je tu ještě C&I, které UPC už přidává pěkně dlouho. Podle mě UPC přidá jen H2 HD a to do balíčku Plus, v průběhu února. Ale neberte mě prosím za slovo. V lednu se dozvíte oficiálně, jak to vlastně bude.

 

A k tomu "přes Wifi slabých 40"... Možná se pletu, ale mám pocit, že víc z Wifi ani dostat nejde - alespoň ne té od UPC.

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • Kaon
 • Hlavní město

Share this post


Link to post
Share on other sites

Military History určitě ne - to bylo právě nahrazeno tím H2. Zatím nevysílá ani v Polsku, to teprve přijde (do konce roku). Pravda ale je. že by v lednu něco nového přijít mělo. Buď H2, nebo hlavní A+E, nebo kanál Lifestyle, který má začít taky nově v Polsku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jsou nějaké nové informace? V FB poradně se dnes objevila odpověď: "H2 od History / AETN v tuto chvíli není v úzkém seznamu nových stanic připravovaných pro UPC" .

Byla by to škoda, v minulosti byl History možná nejlepší z dokumentárních kanálů, dnes se (alespoň mně to tak připadá) na něj nedá dívat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To odpovídá tomu, co jsem psal v prosinci. Dříve, než na jaře H2 nebude... Jediné, co vím jistě, je, že bude letos. Buď se to stihne ještě do léta nebo bude na podzim společně s Crime & Investigation. Je možné, že se oba programy zařadí rovnou v HD verzi. Tipuju, že skončí v Plusu - společně s pár dalšíma programama.

 • Internet 300
 • Jiná služba
 • TV Komplet
 • Kaon
 • Hlavní město

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...