Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravím, nemají administrátoři nebo někdo z členů poznatky o možnosti zařazení tohoto sourozence kanálu History do nabídky UPC ?

Celovíkendové omílání Válek skladů, Hvězd zastaváren a dalších sérií již stokrát viděných už nebaví. H2 vypadá, že by nemusel spadnout do Reality Show History.

Sdílet toto téma

H2 (buď v SD nebo rovnou v HD, případně obojí) by se měl nejspíše objevit začátkem příštího roku. Tipuju, že někdy na jaře. Naše (evropská) verze zatím vysílá ve Skandinávii a v Polsku a pokud vím také bez CZ audia. Až přibude česká stopa, pak lze o zařazení uvažovat. V lednu by mělo být oficiálně potvrzeno, který další program ze skupiny A&E Networks na našem trhu přibude. Nejpravděpodobnější je právě H2, ale ještě je ve hře hlavní stanice A&E, eventuálně Military History. Navíc je tu ještě C&I, které UPC už přidává pěkně dlouho. Podle mě UPC přidá jen H2 HD a to do balíčku Plus, v průběhu února. Ale neberte mě prosím za slovo. V lednu se dozvíte oficiálně, jak to vlastně bude.

A k tomu "přes Wifi slabých 40"... Možná se pletu, ale mám pocit, že víc z Wifi ani dostat nejde - alespoň ne té od UPC.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Military History určitě ne - to bylo právě nahrazeno tím H2. Zatím nevysílá ani v Polsku, to teprve přijde (do konce roku). Pravda ale je. že by v lednu něco nového přijít mělo. Buď H2, nebo hlavní A+E, nebo kanál Lifestyle, který má začít taky nově v Polsku...

Sdílet toto téma

Návštěvník

Jsou nějaké nové informace? V FB poradně se dnes objevila odpověď: "H2 od History / AETN v tuto chvíli není v úzkém seznamu nových stanic připravovaných pro UPC" .

Byla by to škoda, v minulosti byl History možná nejlepší z dokumentárních kanálů, dnes se (alespoň mně to tak připadá) na něj nedá dívat.

Sdílet toto téma

To odpovídá tomu, co jsem psal v prosinci. Dříve, než na jaře H2 nebude... Jediné, co vím jistě, je, že bude letos. Buď se to stihne ještě do léta nebo bude na podzim společně s Crime & Investigation. Je možné, že se oba programy zařadí rovnou v HD verzi. Tipuju, že skončí v Plusu - společně s pár dalšíma programama.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku