Přejít na obsah
ajdam

Výpadky internetu přes ethernet

Recommended Posts

Ahoj, mám problém. Před týdnem jsem po několika letech přešel od O2 internetu na internet od UPC. Dostal jsem modem Cisco EPC 3925. Vše jsem smontoval, vše dobře naběhlo. Všechna zařízení připojená na WIFI běží vpohodě, ale stolní počítač připojený k modemu kabelem má neustálé výpadky interneu. Většinou to běží pár minut, někdy i hodinu, ale jakmile se začne něco stahovat, tak se to přeruší a internet (pouze na tomto zařízení) spadne. Vždy zase na chvíli pomůže restart POČÍTAČE. Už nevím, co s tím, modem jsem zkoušel restartovat, a nic. UPC podpora mi moc neporadila. Předem děkuji za jakékoliv rady, ajdam

Sdílet toto téma


Link to post

Pak asi nezbejvá nic jinýho, než nainstalovat čistej operační systém a uvidí se. Jestli to bude padat furt, tak můžeš jít rovnou pro novou základní desku (předpokládám, že síťovka je integrovaná) nebo zkusit síťovku do PCI/PCI-E slotu.

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Pánové dotyčný nemá nic s PC.Hodlám napsat na UPC, protože tahle sračka jménem Cisco3925 je k ničemu,podívejte se jinde na foru,jsou s tím křápem jen problémy, vypadává síť, je nestabilní. Jednou mam 1000 pak 8000kb přitom mam 40000 upc internet,čas od času píská,což bude asi někde problém na desce u napájení toho sráče :thumbdown: Nyní zrovna tento problém řeším,nepomáhají ani restarty zařízení a net jede max 8000.

Někteří uživatelé ho již vyměňovali ale moc si nepomohli.Mám odzkoušeno i wifi také tato max rychlost,někdy to po několika restartech či delším vypnutí naskočí na požadovanou rychlost. :puker:

Sdílet toto téma


Link to post

Třeba byla kdysi vyrobena nějaká špatná várka tohoto typu. Taky byly prý různé HW revize. V mém okolí je jich ale v provozu 5 a všechny jsou perfektní. Sám jsem ho taky asi rok měl. Jediná nevýhoda je, že v režimu router nezvládá nejvyšší tarif UPC.

  • lokalitaPraha
  • internetFiber Business 240
  • televizeTV Start
  • telefonBusiness 100
  • zařízeníCisco 3208

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×