Jump to content
ajdam

Výpadky internetu přes ethernet

Recommended Posts

Ahoj, mám problém. Před týdnem jsem po několika letech přešel od O2 internetu na internet od UPC. Dostal jsem modem Cisco EPC 3925. Vše jsem smontoval, vše dobře naběhlo. Všechna zařízení připojená na WIFI běží vpohodě, ale stolní počítač připojený k modemu kabelem má neustálé výpadky interneu. Většinou to běží pár minut, někdy i hodinu, ale jakmile se začne něco stahovat, tak se to přeruší a internet (pouze na tomto zařízení) spadne. Vždy zase na chvíli pomůže restart POČÍTAČE. Už nevím, co s tím, modem jsem zkoušel restartovat, a nic. UPC podpora mi moc neporadila. Předem děkuji za jakékoliv rady, ajdam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pak asi nezbejvá nic jinýho, než nainstalovat čistej operační systém a uvidí se. Jestli to bude padat furt, tak můžeš jít rovnou pro novou základní desku (předpokládám, že síťovka je integrovaná) nebo zkusit síťovku do PCI/PCI-E slotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Pánové dotyčný nemá nic s PC.Hodlám napsat na UPC, protože tahle sračka jménem Cisco3925 je k ničemu,podívejte se jinde na foru,jsou s tím křápem jen problémy, vypadává síť, je nestabilní. Jednou mam 1000 pak 8000kb přitom mam 40000 upc internet,čas od času píská,což bude asi někde problém na desce u napájení toho sráče :thumbdown: Nyní zrovna tento problém řeším,nepomáhají ani restarty zařízení a net jede max 8000.

Někteří uživatelé ho již vyměňovali ale moc si nepomohli.Mám odzkoušeno i wifi také tato max rychlost,někdy to po několika restartech či delším vypnutí naskočí na požadovanou rychlost. :puker:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Třeba byla kdysi vyrobena nějaká špatná várka tohoto typu. Taky byly prý různé HW revize. V mém okolí je jich ale v provozu 5 a všechny jsou perfektní. Sám jsem ho taky asi rok měl. Jediná nevýhoda je, že v režimu router nezvládá nejvyšší tarif UPC.

  • Fiber Business 240
  • -
  • TV Start
  • Cisco 3208
  • Praha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...