Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
cztr

UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb

Recommended Posts

Od 1.1.2015 UPC zvyšuje ceny služeb:

- http://www.upc.cz/zmeny2015

- http://www.upc.cz/pdf/Cenik2015.pdf

Asi jsem slepý, ale uvedené (plně funkční) odkazy nemohu najít ve struktuře oficiálních stránek UPC... : Péče o zákazníky > Stávající zákazník žádnou záložku typu zmeny2015 neobsahuje :scratch:

O hoax se zřejmě nejedná, ale stránky asi zatím nejsou určeny ke zveřejnění.....

Možná se pletu a jsem jenom slepý...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

tyhle dve veci sou trosku v rozporu:

Jak poznám, jakou částku budu nově hradit?

Novou částku uvidíte ve svém lednovém vyúčtování (v případě SIPO na únorovém předpisu).

a

Jak mám postupovat, pokud se změnou nesouhlasím?

V případě, že nesouhlasíte s úpravou ceny, doporučujeme projít aktuální nabídku služeb UPC dle ceníku, případně máte právo ze zákona ukončit naše služby ke dni 1. 1. 2015 bez jakékoliv sankce.

takze změnu se člověk dozví v lednu případně v únoru a bez sankcí může smlouvu ukončit k 1. 1. 2015

zvlášť jestli jak říká Retiree je to zatím neveřejné. Klasický podraz od UPC

taky by mě zajímalo jak budou postupovat u smluv na dobu určitou resp. retenčních nabídek

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Jaký podraz? Ty, kterých se to týká budou informováni (tzn. všichni). Viz. info na těch stránkách:

Pokud se Vás změna týká, obdržíte od nás informaci e-mailem nebo dopisem. Tato informace Vám bude zaslána shodným způsobem, jakým od nás pravidelně dostáváte přehled vyúčtování.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO a nezažádal jste si o zasílání elektronické vyúčtování, zašleme Vám komunikaci dopisem. V zaslaných informacích bude vždy uvedeno, jak se Vás změna dotkne.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Marek-26, jsi, nebo jsi byl (pokud se nepletu), obchodní zástupce UPC. Kde jsou sakra ty zde diskutované stránky? Pokud nebudou podobné informace dostupné na oficiálním webu http://www.upc.cz/, nemají výše uvedené odkazy jinou informační hodnotu, že od 3.1.2015 dojde k jakýmsi změnám...

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Jaký podraz? Ty, kterých se to týká budou informováni (tzn. všichni). Viz. info na těch stránkách:

Pokud se Vás změna týká, obdržíte od nás informaci e-mailem nebo dopisem. Tato informace Vám bude zaslána shodným způsobem, jakým od nás pravidelně dostáváte přehled vyúčtování.

V případě, že hradíte prostřednictvím SIPO a nezažádal jste si o zasílání elektronické vyúčtování, zašleme Vám komunikaci dopisem. V zaslaných informacích bude vždy uvedeno, jak se Vás změna dotkne.

ano dozví, ovšem v lednovém vyúčtování případně v únorovém SIPO, viz výše

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor bridge, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Hromadně rozesílají toto. http://newsletter.upc.cz/zdrazeni-V1-A/

V novém ceníku samozřejmě nikdo nevyčte, jak budou nadcházejícím zvýšením cen ovlivněny individuální slevy apod. Mají poslat konkrétní částku o kterou se bude vyúčtování zvedat a neposílat tyhle spamy. Takhle se ani nedá předem nastavit nová výše trvalého příkazu apod.

Každopádně je drsné, že UPC během 3/4 roku zdražuje již podruhé. To je snad zatím rekord.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No uz mi celkem dochazi trpelivost. Vcera mi prisel email ze budou zdrazovat. Tak jsem zacal badat kolik. Dobře při prvním pohledu to je 20 kc, coz jsem byl docela ochoten zkousnout. Jen jsem ale zjistil jinou věc a to tu, ze vyhoda koupe modemu je pryc. Kupoval jsem modem sobe i rodicum před dvěma lety v domeni, ze nebudu platit za pronajem. To je ted pase, vzhledem k tomu ze cena za pronajem je v cene celkove. Tudíž mam ted modem doma bez slevy na cene a zaroven jako bych si ho ještě poronajimal. U rodicu mam jiz vyhlednuteho jiného poskytovatele a u sebe se rozhoduji mezi dvema. Mají symetricke pripojeni a je to levnejsi. Za cenu upc dostanu ještě televizi...

Sdílet toto téma

Marek-26, jsi, nebo jsi byl (pokud se nepletu), obchodní zástupce UPC. Kde jsou sakra ty zde diskutované stránky? Pokud nebudou podobné informace dostupné na oficiálním webu http://www.upc.cz/, nemají výše uvedené odkazy jinou informační hodnotu, že od 3.1.2015 dojde k jakýmsi změnám...

OZ jsem nikdy nikde nebyl. Jestliže přijde tato informace oficiálně od UPC i s odkazy, není důvod, aby bylo zatím přímo na stránkách. Většinou existuje několik verzí pro různé zákazníky s různými službami dle toho, co konkrétně se jich to týká (personalizované sdělení). Není třeba vyvolávat nějakou histerii a zbytečně navíc démonizovat. Informace všem přijde a na webu to bude, až to tam bude muset být (tuším, že měsíc dopředu?).

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

No uz mi celkem dochazi trpelivost. Vcera mi prisel email ze budou zdrazovat. Tak jsem zacal badat kolik. Dobře při prvním pohledu to je 20 kc, coz jsem byl docela ochoten zkousnout. Jen jsem ale zjistil jinou věc a to tu, ze vyhoda koupe modemu je pryc. Kupoval jsem modem sobe i rodicum před dvěma lety v domeni, ze nebudu platit za pronajem. To je ted pase, vzhledem k tomu ze cena za pronajem je v cene celkove. Tudíž mam ted modem doma bez slevy na cene a zaroven jako bych si ho ještě poronajimal. U rodicu mam jiz vyhlednuteho jiného poskytovatele a u sebe se rozhoduji mezi dvema. Mají symetricke pripojeni a je to levnejsi. Za cenu upc dostanu ještě televizi...

Všude v ceníku vidím, že "Cena nezahrnuje pronájem přijímacího zařízení", kde jste tedy vyčetl Vámi uvedenou informaci?

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Jeden z největších českých poskytovatelů internetu po dvou letech opět lehce navyšuje ceny za své služby. Podívejte se, kolik od 1. ledna 2015 zaplatíte za internet od UPC.

Poskytovatel internetového připojení a kabelové televize UPC po čase opět přichází s nepopulárním zdražováním. Po dvou letech opět zvýší ceny za své služby. V roce 2013 to bylo v průměru o 3,5 %, nyní až o 4,2 %. Zdražení se dotkne většiny zákazníků. Ti mohou v případě nesouhlasu bez sankcí ukončit odběr služeb.Více na: http://www.zive.cz/clanky/upc-zdrazuje- ... n=copylink

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Ty repasované pseudo set top boxy Kaon by snad měli dávat zdarma k užívání, protože platit nehorázné částky za pronájem něčeho, co jsem musela nechat už 3x vyměnit, neb to nefungovalo, to je teda vrchol...nicméně zdražení... jejich "zkvalitnění služeb" by se mělo spíše nazývat "snažíme se o normální funkčnost"... uvidím, o kolik to zvednou. Mám všechny 3 služby. :scratch:

Sdílet toto téma

koukám, centrio si tuhle příležitost nenechá ujít :lol:

Víte že UPC zdražuje, nelíbí se Vám to? Přejděte k nám do 31.12.2014 a nabídneme Vám garantovanou slevu 20% z Vašeho vyúčtování a pevnou cenu v roce 2015.
  • lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Ještě pár let a UPC je stejně koupí, to je zákon trhu :D

to máš pravdu centrio ma pokryti par metrů v praze a rš to tady nezachrání ...je možné že centrio bude časem bude pohlceno silnějším pokud nezvýší pokrytí

Sdílet toto téma

Jo. A přišel mi dopis. Milý zákazníku. Od 1.1 tě vosolíme o 4,2%. Když se ti to nelibi tak si vyser voko a my tě odpojíme od telky i internetu. Tvoje UPC. No a máme to. Co nám přidal Bohuš s Andrejem, sežere operátor. Děkuji vám zmrdi nastokrát.

P. S . To není ze mne. Toje citace dobrého publicisty z internetu.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox, CA modul

Sdílet toto téma

kab    0

Tak u mě to sice není o 4,2% ale o 9% - jenže i tak jde pořád o nejlepší dostupné řešení (Vodafone apod. mají dost drastické limity dat), takže si můžu ulevit nadávkou, ale to je asi tak vše :)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku