Jump to content
Sign in to follow this  
Kimina

PRODÁM Kartu a CA modul

Recommended Posts

Kartu bych radši neprodával.Ta zůstává stále majetkem UPC.Prodat jedině CA modul.Aby jste pak neměla opletačky.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • Komplet
  • CAModul,HD DVR Mediabox
  • Brno-Kohoutovice

Taky jsem se zajímal o koupi modulu a Infolinka mi sdělila, ze si mám vzít od původního majitele modul i s kartou. Nakonec se to neuskutečnilo, tak nemůžu potvrdit, jestli to tak opravdu funguje.

• Fiber Business 240
  • -
  • TV Start
  • Cisco 3208
  • Praha

Kupoval jsem si před cca. 2 lety modul od původního majitele. Byl vč. karty a veškerého příslušenství (doklady, návod, obal, zakázkový list, atd.). Letos v létě jsem si zřídil kabelovou TV a cca. dva měsíce zkoušel jejich HD set top box. Následně jsem požádal o změnu a navedení odkoupeného modulu na mou smlouvu. V pohodě mi navedli modul i s kartou původního majitele, jelikož jsou spárované. Pokud by měli záznam o vrácení karty, údajně by mi zaslali novou, která by se na dálku nově spárovala s mým modulem. Pronajatý STB jsem vracel vč. karty.

Takže ano, karta je v majetku UPC, ale dá se prodat s modulem.

Pokud chcete mít jistotu, optejte se na klientském centru UPC.

• Internet 150
  • -
  • TV Klasik
  • -
  • Praha

Jde spíše o to, že ten, kdo modul prodá i s kartou poté může od UPC dostat fakturu na výše zmiňovaných 200Kč, protože nevrátil kartu. Vždy je lepší vrátit, co máte zapůjčeno. Ale samozřejmě, pokud přenecháváte někomu, koho znáte a bude si hned navádět na smlouvu, dá se převést i s kartou.

• Internet 300
  • Neomezeně
  • TV Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha