Jump to content
Sign in to follow this  
Guest tomus

Kralupy

Recommended Posts

Guest

..celej vcerejsek a pul dneska offline. Nakonec jsem musel zase po dlouhejch mesicich rozskripat telefonni modem, abych si alespon stahnul postu.. Ted uz snad zase vpoho..

Guest

V Kralupech se pry delaly nejake upravy na siti, musis si zavolat na infolinku.

Mame v rodine tady v kralupech 3 pripojeni od karnevalu.

Na jednom co vim tak zadny problemy.

U druhyho sem byl ve ctvrtek vecer protoze jim "nesel pocitac" a nenapadlo je ze nejde net, stacilo resetnout modem a rozjelo se to.

Treti si reset modem vcera sam a taky to nabehlo :roll:

Je to po docela dlouhy dobe kdy to jelo bez problemu 8)

Guest

Hrdě se hlásim taky ke Kralupské sekci Karnevalu.... tajně doufám, že vemou potaz změny v ADSL tarifech a taky nás něčím příjemně překvapí...

hele sem asi debil...ale delaj si nsad ze me srandu nebo nevim....net uz mam dlouho..od samich zacatku karnevalu a ted se divam na stranky UPC a v seznamu Kralupy nejsou..nebo sem slepej?...prdele jako Kosmonosy a jiny tam sou a Kralupy ne?...nechapu..

no vidim a nadsenej moc nejsem...vypadky sice nemam,ale ta rychlost my nevyhovuje..prijde mi to cely takovy zpomaleny..rychlost sem si meril a neodpovida to tomu co platim..sice mi ted prisel ucet ze mam zaplatit 500kc ale rad bych si obednal vyssi rychlost,ale k nim je umeni se dovolat..asi tam budu muset zaject osobne nebo uz fakt ztratim nervy :wink:

Guest

Čus kolego kralupáku, já jedu na Light, a jsem spokojený... občas jim sice vypadne DHCP, ale jinak žádné problémy nepozoruji (tahám až 650 kB/s, špičkově i více, upload jede taky rozumě cca do 60 kB/s), pingy taktéž dobré. Neaktuálnost webu nějak neřeším (zrovna od nich nic nepotřebuji). Přechod byl bezproblémový, platby jsou OK.

Lokalita Lobeč ;-)

Guest

btw, koukám, že už Kralupy jsou v dostupnosti UPC služeb... už to asi sloučily, dokonce je tam moje adresa správně (Karneval jí měl trochu jinak)

Nezajímal a nebo neřešil někdo náhodou situaci kolem zájmu o připojení v lokalitě, kde možnost připojení na služby UPC není, ale je tam koncentrace nemalého množství zájemců? Jedná se o Kralupy a nové bytové domy tam vedle Lutovníku. Je vůbec reálná šance UPC k připojení "dokopat"? :? Díky za reakce a názory...

Tak koukám, že sežráním Karnevalu UPC neupadla jenom kvalita služeb, ale i našeho fóra, hm
To je dotaz spis na UPC, zkus jim napsat.

Domnívám se, že mifr měl na mysli to, že upadla kvalita tohoto diskuzního fóra. Protože se jedná o fórum neoficiální, tak nevím, co by mu na to UPC mělo odepsat, když jej neprovozuje.

Ale taky by mne zajímalo, v čem konkrétně podle mifra, kvalita fóra upadla? :shock:

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Tak koukám, že sežráním Karnevalu UPC neupadla jenom kvalita služeb, ale i našeho fóra, hm
To je dotaz spis na UPC, zkus jim napsat.

Domnívám se, že mifr měl na mysli to, že upadla kvalita tohoto diskuzního fóra. Protože se jedná o fórum neoficiální, tak nevím, co by mu na to UPC mělo odepsat, když jej neprovozuje.

Ale taky by mne zajímalo, v čem konkrétně podle mifra, kvalita fóra upadla? :shock:

mozna to ze mu nikdo neodpovedel ? :wink:

a mimochodem nema nekdo problemy s internetem v Kralupech ? uz od soboty (3.11) mi "nefunguje" rychlost tak 20kbps, stranky nenabihaj .. nic nefunguje, kdyz modem resetuju tak nabehne ale zda se mi ze to trva dyl nez driv. takze net nepouzitelnej.

Přesně tak a majty na to kápnul ;) a mifr to myslel přesně tak, jak napsal...že nikdo neodpověděl. Nebudu dál ale tady šířit jak se ani pro ostatní zdá offtopic a jen řeknu, že již kontakt na odd. výstavby sítě máme, ale asi se ještě nikdo nevyjádřil. Tečka. Ani se majty s tou kvalitou nedivím a to máme proti tarifu Karnavalu za to ušetření "pár stovek". Nízká cena = nízká kvalita a v tomto případě to platí jednoznačně :roll::!:

Guest

Tak já jsem spokojený, poslední měření ukázalo rychlosti, za které skutečně platíme (5M), dokonce se poslední dobou zlepšil o fous upload.