Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Timmy

Častý restart modemu

Recommended Posts

Zdravím ,

Mám modem ubee EVM 3200 (nedávno vyměněný za webstar) k tomu přes kabel připojený Wi-fi router TP-LINK WR 340G .Nedávno nám navyšovali rychlost a od té doby to začlo dělat. Pokaždé když se chci přes wi-fi připojit na notebooku musím restartovat modem a pak párkrát router abych se vůbec připojil. Když se připojím na Wifi na mobilu jde to bez problémů. Dále na PS3 když sem připojený přes síťový kabel tak stejný jak u notebooku musím oboje restartovat dokud se to nerozběhne. A když vypnu a zapnu PS3 nebo notebook tak musím celej proces restartování zase opakovat. Dále u stolního počítače mi to dřív šlo skvěle ale teď už musím každé ráno taky restartovat.

Nevíte čím by to mohlo být?

Předem děkuji.

Sdílet toto téma

Kolem toho litru no... , rychlost mám 60 Mb , stahování 7 Mb

A ještě se zeptám, pár lidí co jim to upc navýšilo tak mají stejný problém problém jako já , a přitom než mi to navýšili tak to nedělalo.

Nemůže být problém ještě někde jinde ?

Děkuji

Sdílet toto téma

při vší úctě, co máš teď zapojený v domácí síti, to neni router, ale odpad :puker: i když 60 Mb/s neni kdovíjaká rychlost, tak nějakou základní propustnost to mít musí... když se podíváš do grafu, tak tp-link wr710n má propustnost na wan zoufalejch 36 Mb/s :puker: radši ani nedomejšlet, jak to musí vypadat s wr340g :?

http://www.smallnetbuilder.com/lanwan/r ... harts/view

1043nd je solidní volba i do budoucna 8) jenom teda v tom grafu je původní verze, to byla celkem plečka, současnej 1043nd má jeden z nejrychlejších procesorů, co tp-link dává

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

wr1043 v2 je pecka, s openwrt udela 330 mbitu i s vynutou hw nat akceleraci (se zapnutou hw nat udela skutecne pres 900, ale ta funguje jen na originalnim firmwaru), 120 mbitu mi ve stejne mistnosti mi da i pres wifi a chytam ji z posledniho patra i dole na hristi :D

Sdílet toto téma

S 5gigovym pasmem je o neco drazsi wdr4300, taky funguje super i s openwrt, ale ma pomalejsi cpu a 5ghz je zaruseny antenkarema, ktere navic jeste chodi hur skrz zdi, takze jsem zadne zvyseni rychlosti nepozoroval (na 120mbit lince), naopak bych rek, ze to bylo horsi. Asi nema cenu si tech par stovek za 5GHz priplatit, leda kdyz ma nekdo 240mbit, ale stejne toho dosahne zrejme jen ve stejne mistnosti s routerem. 120mbitu mi v obyvaku pres wifi da i 1043ka, ale stejne na vetsi stahovani je nejlepsi pichnout kabel a nerusit pasmo ;)

Sdílet toto téma

Ještě je model 3600. Jinak k tomu zarušení tolik, že 5 gigový pásmo je ve městěch problematický venku, protože tam je každej jouda co si kde přenáší data, ale v bytových domech kupodivu bývá celkem prázdno. Když se podívám na sítě kolem sebe, tak uvnitř budovy 8 v 2,4 a jedna (ta moje) v 5 giga. Venku je to samozřejmě úplně jiný, tam je těch WiFi v 5 giga hnedle 15.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku