Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
jakub.riha1

Poptávám Horizon GO na rok za 2000kč

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník
Hledám někoho kdo by za 2000kč na rok poskytl na mé 2 zařízení Horizon go (iPad a pc)

V mém okolí není upc kabelová tv tak si službu nemohu objednat.

Pochybuju, že Ti někdo poskytne ...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Taky si myslím že se nikdo neozve :D ale proč by to měli blokovat když má člověk nárok na 3 zařízení.

Jinak to dopadne asi tak že to pořídím známemu gratis který bydlí v místě dosahu.

Mimochodem, kde má ten, kdo by ti vyhověl, záruku, že to nebudeš mít na 3 zařízeních a na něj nezbyde nic? :?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Taky si myslím že se nikdo neozve :D ale proč by to měli blokovat když má člověk nárok na 3 zařízení.

Jinak to dopadne asi tak že to pořídím známemu gratis který bydlí v místě dosahu.

Teď trochu nerozumím. Pokud máš známého, který by ti to "přenechal", tak co tedy řešíš?

Sdílet toto téma

No co řeší, že takhle ho to vyjde mnohem dráž, když chce i HBO atd. a bude si to muset platit v plné výši

(odhaduji KOMFORT + balíček HBO, tj. 370+199=569,- měsíčně).

Kdyby si to někdo platil a poskytl mu přístup, tak to má jen za (jinde) nabízených 200,-, nyní už jen 2.000 : 12, tj. 167 Kč/měs.

Horizon Go je snad jediná služba která poskytuje HBO,Discovery atd...

Sdílet toto téma

No (asi) aby nemusel poptávající platit 569,-/měs. UPC, ale jen 167,-/měs. tomu, kdo mu na to přistoupí :)

A navíc, když ho to přestane bavit, tak přestane platit, ale u UPC by musel být celý rok nebo doplatit rozdíl v případě, že by si vzal věrnostní cenu.

Sdílet toto téma

Abych to trochu upřesnil tak je to jak píš pan radoslavcz. Nejsem v dosahu UPC služeb a mám známeho v Brně ale musel bych mu zajisté zaplatit tarif KOMFORT a ten stoji 370kč a to na celý rok! HBO ani nepotřebuji to jsem napsal jen jako příklad jde mi spíše o programy Discovcery,Nat Geo Wild atd...

A daší věcí je to že bych si to chtěl vyzkoušet a ne se upsat na rok.Jinak jak psal pán revengeboy tak nikdo nemá žadnou záruku že to nebudu využívat na třech zařízeních a já zas že nezmění heslo vše je to na domluvě a důvěře :D

Vím že todhle není zrovna idelaní řešení psát někomu o jeho přihlašovací údaje ale jinačí možnost tu není.

Jedině že by se UPC rozhodlo že tuto službu uvolní všem a bude ji za nabizet za poplatek

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku