Přejít na obsah
Pavel m

vrátila se nabídka Komplet

Recommended Posts

Speciální nabídka KOMPLET za 1099 Kč

Nabídka digitální kabelové televize se všemi TV a R programy (130 TV, z toho 36 HD).

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

Speciální nabídka KOMPLET+ za 899 Kč

Nabídka digitální kabelové televize se všemi TV a R programy (130 TV, z toho 36 HD).

Nabídka určena pouze pro stávající klienty UPC na věnrostním portfoliu a vybrané migrační projekty.

Cena zahrnuje poplatek za HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Ostatní poplatky spojené s připojením, instalací a provozem služby dle platného ceníku.

Speciální nabídka Kombi Komplet 240 za 1449 Kč

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Speciální nabídka Kombi Komplet 240+ za 1149 Kč

Cena zahrnuje poplatek za poskytnutí wifi modemu a HD-PVR nebo HD boxu (HD USB-PVR Kaon).

Uvedené marketingové akce jsou platné od 03.11.2014 do 31.1.2015.

http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník

No volal jsem na KC a musi to overit, jestli vůbec neco takovyho maji...oni to nemaj na webstrankach, tak cekam na tel. zpatky.....

Sdílet toto téma

Návštěvník

No jo je to tam......takze kompletni TV+R + 240 net za 1149 Kc - mam svuzj CA, tak to bude tak 1100 Kc.....tak to zkusim jeste zavolat a odkazat se na cenik....

Sdílet toto téma

Drahé, když jsem měl nabídku SUPREME, tak jsem platil 872 Kč a 3 STB. Sice v tom nebyli ruské programy, ale šlo to.

Měsíc zpátky mi nechtěli prodloužit SUPREME, tak jsem se dohodl na ceně 690 Kč a 4 STB. Sice není v tom erotika a ruské, ale pořád levnější. Kdybych měl vlastn zařízení, tak platím cca 470 Kč.

• lokalitaFrýdek
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, nepřehledný HD box

Sdílet toto téma

Návštěvník

Tak se povedlo objednal jsem Kombi Komplet 240+ jdou to navadet, jen si slecna nebyla jista, zda je to i s HBO, ale snad ano....snad ano

Sdílet toto téma

Návštěvník

Ahojky, takze:

Internet 240 jede skvele

TV funguji VSECHNY (vsechny balicky vc. HBO a spol a erotika 24 hod denne)

Akorat se mi nerozjeli zatim ty Extra HD kanaly, nevim proc.....

Mam odkoupeny CA, takze za 1100 Kc mesicne se mi to dooost vyplati oproti soucasnosti. Kdo odkoupil jeste modem, bude platit 1030 Kc mesicne

Sdílet toto téma

Tak teď jsem volal na klientské centrum a tam mi bylo řečeno, že mají nejvyšší nabídku jen Kombi Komfort 240+, že žádný Kombi Komplet není. Tak jak to tedy je???

• lokalitaPraha 10
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Modem Technicolor

Sdílet toto téma

Tak jsem zkusil zavolat na klientské centrum ohledně té nabídky Komplet 240+ evidentně po několikaminutovém rozhovoru ta paní vůbec nevěděla co po ní chci takže až nakonec si všimla, že ano tuto nabídku mají, ale ona to prý nemůže se mnou vyřešit tak to předala někam dál a prý mě budou kontaktovat.... nechápu proč to nemůže řešit operátorka centra, když ta nabídka je jasně nadefinovaná... takže uvidím jestli se mi vůbec někdo ozve....

• lokalitaPříbram 5
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

I já jsem dneska volal že chci tuto nabídku a přesně jak se tady píše - o nabídce nikdo nevěděl, prý si to zjistí a zavolá. Pak volala, že mi Kombi komplet 240+ dají, jen musí vyměnit modem a ještě se ozve. Ozvala se tedy za půl hodiny opět - a tentokrát s tím, že technicky není možné tuto nabídku v tuto chvíli aktivovat, že mě budou kontaktovat. Bordel, neschopnost....tak budu čekat, nic jiného mi (nám) nezbývá :(

• lokalitaChomutov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníHD DVR MEDIABOX, KAON HD USB -PVR

Sdílet toto téma

Ano přesně tak ta nabídka tam není tak tohle je výborný přístup UPC k zákazníkovi když jsem se tam ráno díval tak tam byla... když jsem volal na kontaktní linku tak slečna ho měla u sebe akorát sdělila, že to se mnou nemůže vyřídit, že to předá a obratem se mi někdo telefonicky ozve (samozřejmě nikdo nevolal), včera se to tady tuším povedlo za tu cenu někomu vyřídit.... Takže bravo UPC je tak dál si zahrávejte s klienty!!!!!

• lokalitaPříbram 5
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku