Přejít na obsah
hlavsar

Eurosport 2 HD

Recommended Posts

Chci se jen zeptat!

V sobotu a v nedeli sem chtel koukat na Eurosport 2 HD, ale vzdy jsem prepnul jinam. Nejvic mi vadilo, ze se vzdy pochvilce jakoby zadrh obraz. Eurosport HD a v poho.

Pozoroval jeste nekdo?

Dikes,

R.-

  • lokalitaMělník
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Mám stejný problém. Při sledování Bundesligy na Eurosportu 2 HD se obraz dost často na zlomek vteřiny jakoby zastaví a znovu rozběhne, ve výsledku to vypadá jako cuknutí obrazu. Nepomůže ani zapnutí funkce zlepšení pohybu. Jak tady o tom čtu, tak jsem se trochu uklidnil, že to není mým televizorem, ale že je něco někde "mezi nebem a zemí". Začalo to cca před 3 týdny. Tuší někdo co to může být.

Sdílet toto téma


Link to post

Tak jemné zaškubnutí obrazu je už snad odstraněno.Dnes komplet zápasy Bundes ligy v pořádku.Jenom ještě dotaz jakou máte uroven a kvalitu tohoto muxu..Jako jediný z nabídky aspon mě kolísá kvalita na teploměrech TV mezi 100%-40%.Síla se nemění je stále 92%.Jenom než je budu uhánět tak proto se ptám.Nějak nechápu proč tento jediný mux má tuto vlastnost.Není to pravidelné interval tak 2-4 minuty někdy i déle.Při každém poklesu nepatrný rozpad většinou uprostřed obrazu v podobě linky.Díky předem za odpověd.Jako je jasné že ty teploměry na TV mají v podstatě nic neříkající informaci o skutečném stavu signálu nicméně při tom poklesu je tam ten rozpad vždy.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×