Přejít na obsah
Broodyx

Potíže s rychlostí internetu

Recommended Posts

servery ale těžko vyřešíme, z taiwanu nebo z novýho zélandu to asi nikdy nebude ono...

pokud de o řešení potíží, tak většinou si za ně určitě může uživatel sám... proč? protože sou to uživatelé, nic víc :) je to pár dnů, co sem přišel do styku s jednou paní, který se zdálo, že je to céčko nějaký plný (asi z 20%), tak ho chtěla celý smáznout :(

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Mám na Vás takový dotaz. Kde si myslíte, že většinou vzniká problém s rychlostí internetu? Na straně UPC nebo na straně uživatele a proč...

Většinou je na straně uživatele. Teď s rychlostmi přes 100Mbps je spousta lidí, co má někde v síti prvky, které více nezvládnou, používají 801.11g nebo nějaký mix a jedno ze zařízení umí max. 801.11g, mají zarušenou síť, mají v PC software, který jim rychlost zpomaluje, měří rychlost při běžném zatížení PC atp.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník

Já nevím - co mi vyměnili starý modem za ten novější s wi-fi a zvýšili rychlost z 30 na 40, tak stahování jde výrazně pomaleji a to i z premium účtu, který předtím jel naprosto perfektně. Nic jiného se neměnilo, takže jednoznačně je problém někde v UPC a je mi jedno kde. Teď zrovna se mi stahuje cca 2GB a píše mi to 25 minut ke stažení a během stahování to hodně kolísá, předtím na POMALEJŠÍM internetu do 10 minut naprosto v klidu, většinou i rychleji...

Sdílet toto téma

Návštěvník

Bez registrace asi SZ nepošlu. Máte to podobně, resp. radu co s tím? Ono na běžnou práci to člověk extra nepozná, ale když chce občas něco stáhnout, je to docela otravné.

Sdílet toto téma

To je fakt, tak se můžeš zaregistrovat :) Může to dělat x věcí, jestli např. myslíš premium účet u hellspy tak ten měl problémy se servery... můžeš si zavolat na UPC aby ti prověřili modem jak je na tom se signálem... pokud stahuješ přes wifi tak si zkontroluj wifi kanály... pokud máš za wifimodemem wifirouter tak si přepni modem do bridge... atd...

Sdílet toto téma

Ahoj.Mám podobný dotaz.Někdy minulý týden mi zvyšovali rychlost na 120Mbps.Od té doby,když začnu stahovat mám rychlost závratných 100+/- kbps:( nevíte kde by mohl být problém? modem mám od UPC Ubee EVM3230 a za ním router Netgear WNDR4500 a ať dělám co dělám,nemůžu přijít na to,kde je chyba:(

Za případné odpovědi předem děkuju

Sdílet toto téma

Návštěvník

Dneska v Jirkově (Chomutovsko) my jede internet totálně na blití. Stahování 681kb/s a to platím net 120mb.

Sdílet toto téma

Jak jsem psal o pár řádků výš.mám též 120Mbps (pár dní)a stahuju z prémiových účtů 100kbps(to je teprva na blití:D )...jinak jsem z Děčína.Dnes asi budu volat na podporu,tak pokud mi poradí něco kloudnýho a fungujícího dám info:)

Sdílet toto téma

V lednu se mi má zvýšit rychlost internetu na 300 Mb/s. Tak se chci zeptat zda tento modem UBEE 3230 tuto rychlost zvládne? A nebo mi budou muset zapojit modem jiný?

• lokalitaOstrava střed
  • internetInternet 500
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA modul, Modem Compal

Sdílet toto téma

Mi to fungovalo,ale cca od listopadu už ne.

Mně právě taky tak nějak. Bohužel to vypadá, že to není nárokovatelná služba a UPC to při zavádění Wi-Free dávalo k dobru, aby si lidé Wi-Free povolovali..

• lokalitaPraha
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku