Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Když si přiobjednáte HBO, dostanete k tomu i HBO GO. Poté Vám půjde i zpětné shlédnutí na těchto kanálech. Jak na webu, aplikaci, tak i na Horizon Boxu.

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/hbo-go/?q2=HBO

Jde objednat přes stránky UPC nebo si tam zavolat. Zřízení je při zavolání otázkou několika hodin, když jim napíšete, několika dní.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox

Sdílet toto téma

27 minutes ago, upcklient napsal:

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

No, já s tím nikdy problém neměl, může zavolat kdokoliv. Někdy můžou chtít pro ověření třeba rodné číslo.

• lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Dobry den,

mam tv samsung, ked dam zrkadlit obrazovku s vysielanim Horizon go z mobilu tak mi tv napise ze nieje podporovane vo vysokom rozliseni ci tak nejak. Zablokoval to samsung? aky to ma vyznam? Trosku sa v tom stracam, myslite ze bude aplikacia v obchide tak, aby sla nainstalovat do tv? je tam OS Tizen. Alebo zakupit nejaky android "klucik" do ktoreho sa bude dat nainstalovat apk Horizon go a spustit tak, aby vysledok zobrazovala na tv? nepotrebujem multimedialne centrum . . . .  A ak by to zobrazilo aj digigo z mobilu(android) ci tabletu (ios) tak by to nemalo chybu . . . . 

• lokalitaBA
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení 

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku