Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Když si přiobjednáte HBO, dostanete k tomu i HBO GO. Poté Vám půjde i zpětné shlédnutí na těchto kanálech. Jak na webu, aplikaci, tak i na Horizon Boxu.

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/hbo-go/?q2=HBO

Jde objednat přes stránky UPC nebo si tam zavolat. Zřízení je při zavolání otázkou několika hodin, když jim napíšete, několika dní.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

• lokalitaPraha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, HD Mediabox

Sdílet toto téma

27 minutes ago, upcklient napsal:

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

No, já s tím nikdy problém neměl, může zavolat kdokoliv. Někdy můžou chtít pro ověření třeba rodné číslo.

• lokalitaČeská republika
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníTechnicolor TC7200, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Dobry den,

mam tv samsung, ked dam zrkadlit obrazovku s vysielanim Horizon go z mobilu tak mi tv napise ze nieje podporovane vo vysokom rozliseni ci tak nejak. Zablokoval to samsung? aky to ma vyznam? Trosku sa v tom stracam, myslite ze bude aplikacia v obchide tak, aby sla nainstalovat do tv? je tam OS Tizen. Alebo zakupit nejaky android "klucik" do ktoreho sa bude dat nainstalovat apk Horizon go a spustit tak, aby vysledok zobrazovala na tv? nepotrebujem multimedialne centrum . . . .  A ak by to zobrazilo aj digigo z mobilu(android) ci tabletu (ios) tak by to nemalo chybu . . . . 

• lokalitaBA
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení 

Sdílet toto téma

Dobrý den možná spíš brzké ráno ...
Tak jsem se už začal radovat, že po několika aktualizacích apky a asi i úpravách na serverech, začalo bezproblémů fungovat zpětné zhlédnutí, ale bohužel během několika posledních dní se v noci objevily další problémy. Při zpětném přehrávání se program zasekne a načítá se a nakonec apka hlásí problém s nedostatečnou rychlostí mého připojení... :-O viz screenshot stoprocentně to není problémy mé konektivity do Internetu, protože po 2h v noci mám rychlosti překračující 40 Mbit na pevném připojení a přes 60 Mbit na mobilním a odezvu do 30ms a ani přes jednu konektivitu to nejede!!! Jo a jenom pro doplnění, problém jsou jak na Androidu tak na iOS!134bca8f5b9f292519a64ee32dc74ca1.jpg

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

• lokalitaPraha 9 - Prosek
  • internet-
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCA modul

Sdílet toto téma

Je nějaká šance, že se brzy v aplikaci objeví Seznam TV? Na kabelu mi nejde naladit. Mám trochu pofidérní rozvody a při přelazení na frekvenci 778MHz mi to najde 7 programů, ale Seznam není nikde... Nebo nejde to chytit někde online? Pustit to jako stream by pro ně nemusel být problém.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

před 6 hodinami, technik napsal:

Co zkusit 626 MHz, SR 6900, QAM 256

Tato frekvence funguje. Sice je to kostičkovaná, ale je tam.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníKAON KCF-SA700PCO + CA modul

Sdílet toto téma

V 23. 11. 2017 at 14:51, Pepe napsal:

V obývaku mam login screen (z ničeho nic). Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic.  Tzn to nejde vyplnit ani změnit. Jedině na co šlo kliknout, tak je spodní lišta s odkazy. Data promázana. Cache taky. Opět jsem v bodě, kdy mi nejde zadat login a heslo (předtim to bylo alespoň vyplněné a včera to fungovalo). 

Takže pokud máte pouze Air Mouse a setkáte se stejným problémem, tak jste v loji. To same, pokud mate touchpad nebo mys.

Je potřeba vzít k tomu klávesnicí. Zmáčknout tab, vyplnit jméno, opět tab, vyplnit heslo, tab (a ted nevim, zda stačí jenom jednou, jestli to rovnou skočí na Přihlásit se a nebo dvakrat) a pak enter. :-)

@David - UPC chyba je stále přítomna. Co mohu udělat, proto abyste to fixnuli?

Upraveno uživatelem Pepe
  • lokalitaPraha 4 - Chodov
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Sdílet toto téma

Zdravim,

ktora posledna verzia funguje na Android TV?

Teraz pouzivam 2.3.3 a najnovsia sice ide spustit ale stale pri pusteni konkretneho kanalu padne.

• lokalitaBratislava
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Kedy bude fungovat HTML5 Horizon GO v Apple Safari prehliadaci? Podpora HLS a Fair Play Streaming je v Safari od minuleho roku (kvoli tom to vraj nebolo mozne).. Silverlight je nepodporovany v poslednej verzii High Sierra (Mac OS X).

• lokalitaBratislava
  • internetInternet 300
  • televizeTV Klasik
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníTC7200 v2 (bridge mode), CA moduly

Sdílet toto téma

Mohl bych vas nekoho poprosit, zkuste pustit kanal Sport1HD, od druhe hodiny ranni tam jely Formule 1. Mne se po spusteni ukazou pouze vertikalni barevne pruhy.... kde je chyba?

to same dela dalsi zaznam zacinajici v 6:00 taktez kanal Sport1 HD

Upraveno uživatelem Metan
  • lokalitaPraha
  • internetStarší služba
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem

Sdílet toto téma

Opravdu, je to tak. Že by Sport1 ještě neměl zaplacená práva a proto nemůže vysílat? Nebo prostě jen Australani nedodali signál.

• lokalitaMladá Boleslav
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníModem Compal, HD Mediabox

Sdílet toto téma

jj, je to k zvteku, ze to vypadne zrovna na vikend kdy se jede F1 v Australii.

Sport 1 a Sport 2 normalne funguje v realnem case ale vubec nejde zpetne shlednuti...

• lokalitaPraha 8
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefon 30 minut
  • zařízeníModem Technicolor

Sdílet toto téma

25 minutes ago, Metan napsal:

tak je fajn že za tohle platime.... UPC vyjadreni????

UPC ti k tomu rekne, ze za tohle NEPLATIS... ze zpetne zhlednuti je doplnkova sluzba zdarma a bez garance cehokoliv. Takze je vlastne vsechno OK... :-\

• lokalitaBrno
  • internetStarší služba
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal (bridge mode), CA modul SMIT CI+

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku