Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Recommended Posts

Ja myslim, ze nejspis zalezi na prohlizeci, jestli umi HTML5. Zkousel jsem v linuxu Google Chrome a v pohode. Takze urcite se uz nepouziva Silverlight. Nekde na netu jsem postrehl clanek, ze to maji predelat prave na HTML5. Pak jsem zkousel take na Smart Samsung, ale tam je nejakej hloupej internet browser, tak ten si s tim neporadi.

Sdílet toto téma

Nebude, kvůli licenčním právům.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Sdílet toto téma

Někde jsem to také četl, ale už nevím kde.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Sdílet toto téma

Mám koupený mikrotik router za 500, který podporuje pptp,openvpn,l2tp,... a když jsem v zhahraničí tak se na něj připojím (navíc mikrotik má integrovaný ddns).

Sdílet toto téma

Zajímalo by mně, jestli se to někomu podařilo rozjed na nějaké TV.

Sdílet toto téma

Jde nějak stahovat obsah z MyPrime - oficiálně či ne? Případně přibude tato funkce někdy?

Sdílet toto téma

Chystá se funkce, že si obsah člověk stáhne do zařízení, aby si to pak mohl pustit offline. Ale rozhodně to nepůjde exportovat a přehrávat jinde.

Sdílet toto téma

Díky za odpověď. To mi postačí :thumleft: Věřím, že to bude nějak ošetřeno, ale také věřím že zručnější člověk si možná cestu najde :mrgreen:

Sdílet toto téma

Chystá se funkce, že si obsah člověk stáhne do zařízení, aby si to pak mohl pustit offline. Ale rozhodně to nepůjde exportovat a přehrávat jinde.

Takova funkce ala Netflix! No, nebylo by to spatne!

Sdílet toto téma

Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web.

Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné.

Je chyba u mě nebo u UPC?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web.

Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné.

Je chyba u mě nebo u UPC?

mám stejný problém, nějak nemůžu nikde najít řeěení

Sdílet toto téma

Hezký večer všem přeji. Sleduji horizon go pomocí android smartphone a chromecastu. O čtvrtka mám problém s castovanim. Stále se chromecast zasekava a občas dojde i k restartu samotného zařízení. Nemá někdo tento problém. Do té doby šlo všechno v pořádku. Děkuji moc. Jinak verze horizon go je 2.3.15

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravím,

mám dotaz. Jde nějak udělat, aby šly funkce horizonu (zpětné shlédnutí a my prime) přehrát na samsung tv? Máme CI modul od UPC ve vlastním stb (abych si mohl archivovat nahrávky), ale tato funkce nám chybí. Šlo by to vyřešit přes screen mirroring androidu na tv nebo propoji android přes hdmi adaptér do tv (mhl)? Screen mirroring nefunguje a tak se ptám jestli bude fungovat ta možnost s hdmi? Napíše mi to, že není dovolené screen mirroring a hdtv výstup. Vím, že to jde přes chromecast, ale nechci kupovat kvůli tomu další zařízení a navíc vím, že ten screen mirroring fungoval a zvuk byl posunutý a tak to nechci řešit přes wi-fi, ale přes kabel, který je na tohle mnohem spolehlivější. Předem díky za odpověď.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Hezký večer všem přeji. Sleduji horizon go pomocí android smartphone a chromecastu. O čtvrtka mám problém s castovanim. Stále se chromecast zasekava a občas dojde i k restartu samotného zařízení. Nemá někdo tento problém. Do té doby šlo všechno v pořádku. Děkuji moc. Jinak verze horizon go je 2.3.15

Mám stejný problém.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku