Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Jsem to tusil. Wifi mam doma a co mam doma ? Prece upc. Tak proc neudelaj nejake smluvni podminky s operatorem, aby sledovani teto aplikace bylo nezavisle na fup,kdyz uz jednou upc platim. Tak proc jeste platit operatorum za limity internetu. Maj to pekne spocitane.

Sdílet toto téma

Lukas: proc by meli delat smlouvy a platit za to? Je na tobe pres co se pripojis a jestli se pripojis. Tato sluzba je momentalne zdarma. Jestli zdarma bude na furt nevim.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízenítechnicolor, hd mediabox

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Jak zdarma, zdarma neni,kdyz si budu muset dokupovavat limit,ne? Aplikace zdarma bude,to ano ale chci ji pouzivat,kdyz budu mimo domov a ne nekde porad lovit free wifi. Ma slouzit prece neustale a ne jen kdyz zkouknu jeden film a pak mam po limitu.

Sdílet toto téma

Jsem to tusil. Wifi mam doma a co mam doma ? Prece upc. Tak proc neudelaj nejake smluvni podminky s operatorem, aby sledovani teto aplikace bylo nezavisle na fup,kdyz uz jednou upc platim. Tak proc jeste platit operatorum za limity internetu. Maj to pekne spocitane.

S jakým operátorem? Víš kolik je na trhu ISP? Nebo kolik je mobilních operátorů (bráno vč. virtuálů)? V prvním případě tisícovky a ve druhým už možná stovky, ale i kdyby desítky, tak je to furt dost na to, aby takový smlouvy byly prakticky nerealizovatelný.

Sdílet toto téma

A ještě jinak, myslíte, že by potom byla ta služba zadarmo? Už vidím, jak třeba O2 řekne - tak jo, můžete u nás v síti využívat konkurenční službu a my naším zákazníkům nebudeme ta data, která činí měsíčně tak desetinásobek přenesených dat, započítávat do FUP limitu. Tohle mi pro tebe uděláme konkurente.

Zkuste se nad věcmi zamyslet nejen z Vašeho pohledu. My lidé/zákazníci nejsme středem vesmíru.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Lukas: co nechapes na to, ze je ciste tvuj problem jestli a jak budes vyuzivat horizon go? To ze te omezuje mobilni provider neni problem upc,ale tvuj. Exiwtuji i neomezene tarify.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Lukas: co nechapes na to, ze je ciste tvuj problem jestli a jak budes vyuzivat horizon go? To ze te omezuje mobilni provider neni problem upc,ale tvuj. Exiwtuji i neomezene tarify.

Přesně tak,záleží na každém jestli bude službu využívat.

Jak je vidět ze zahraničí tak službu využívají cca. 2-3% zákazníků,kteří nevydrží bez TV.

• lokalitaDubí
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem,telefon,ca moful 2x

Sdílet toto téma

Ach jo, a WP zase nic. Ale tak kdo by si taky koupil zařízení s WP, když se na něj nic nevyvíjí, že? Takže, nejdříve dejte aplikace i na WP a pak si to lidi budou kupovat :) V životě bych už nekoupil zasekanýho androida, ale tohle mě už štve. Vše jen pro Android a iOS. :evil:

Sdílet toto téma

No nevím :D Měl jsem celkem ještě nedavno telefon s androidem, nainstaloval jsem si aplikace a bylo to téměř nepoužitelný. A to nemluvím o tom, že když jsem chtěl někomu zavolat, tak trvalo půl minuty než to začalo vytáčet :shock: Zlatý Win 8.1. Svižný systém, ale nikdo to nechce, protože na to nejsou aplikace. A proč nejsou? Protože se všichni vymlouvají na to, že nikdo nekupuje telefony s Win. A jsme v začarovaném kruhu. :lol:

Sdílet toto téma

Moje88:ano, pokud si koupis telefon za 2000, tak se nediv. Ja mam xiaomi hongmi co u nas stoji 5 klacku a nic zasekaneho neni. Kdyz mam pustene vetsinu aplikaci, tak mam jeste tak 200MB volneho mista v ram. Kdyz koupim za stejny prachy wp, tak doatanu to stejny, ale s min aplikacemi. Ne ze by byli srovnatelne ty mobily, co se tyce vykonu, ale me jako koncovaka zajima predevsim cena a vydrz.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic

Sdílet toto téma

Mi zatím běží HBO zadarmo, čekám, kdy se to přeruší, páč dávají film Rivalové :) No a spuštění Hirozon bude určitě s nějakýma porodníma bolestma, chudíci lidi na té jejich infolince... ale zjistila jsem, že nejrychlejší odpovědi an obecné dotazy dostanu přes FB.

Sdílet toto téma

Uz to jede...akorat jsem se vzbudil a nedalo mi to vyzkouset. Zajimalo by mne, zda jdou prepinat jazykove stopy? Zatim jsem na to neprisel.

Vidim tam "pouze" 52 kanalu a popravde receno - nic moc vyber. Co je ale zajimave, v nastaveni mam zaskrtnuto zabrazovat vsechny stanice, nicmenne pak se vubec v nabidce pro sledovani nezobrazi. Mam jinak Komfort, a koukam na Nexus 7 - ten starsi (2012). Inet mam 100 mega, ale ne od UPC. Aplikace je misty tezkopadna, obcas se prepina sama z cestiny na anglictinu.

Jinak aplikace stale neni videt v google play.

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Sdílet toto téma

aha...no ale na notebook s Win7 bych se taky měla připojit, ne? Chci to jen prubnout, upc mám i internet... na té strance pr desktopove pc to zatím neběží...tablet se mi zapínat nechce... Tak třeba ráno :) Dle sdělení na FB bude přihlášení do služby stejné jako do aplikace "moje UPC" ...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

No zatím to na google obchodu není tak si ještě na otestování počkám. Jaká je kvalita obrazu?

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku