Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravím,

mám dotaz, když přehrávám na PC Horizon TV (akuální pořady i replay) vše běží v naprostém pořádku (Explorer 11 i FF). Následně to přes HDMI kabel pošlu do LG TV plazma PV350 nechytrá TV, tak jsou pořady mírně trhané.

Pokud přehrávám videa z HDD počítače fulhd prostě cokoliv, vše běží ok na LG TV.

Sdílet toto téma

Obávám se Pavle, že se mýlíš, nebo jsi měl kliku a vecpal se se do nějaké poruchy testu (předpokládám, že Most i Teplice jedou z HS Meziboří).

Na předpokládaných 546 MHz jedou obě rezervy (free i scramled) už několik týdnů cca 7,5 Mbit/s stále do zdi. (stav v 10:30)

Nebo se pletu já a jede to jinde? Upřesni.

Edit

Jj, už registruju záhlaví tématu....

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCisco EPC 3212, 3x CAM

Sdílet toto téma

Díky,tak jsem hledal, nastavil co jsem k tomu našel ale pořád stejný problém

hrz.[Time 13:30:26:635] offset: undefinedhrzPlayer.js:8:28909

hrz.[Time 13:30:26:636] updateChannel. channelId: 731789863004hrzPlayer.js:8:28909

data.isStartOverMode: undefinedhrzPlayer.js:10:30596

hrz.[Time 13:30:26:648] loadChannel is called. channelId: 731789863004hrzPlayer.js:8:28909

Old LA flowcs_cz

Widget:HTML5VideoPlayer errorOccurred errorCode PLAYER_MEDIA_ERROR causedPlaybackFailure true description 3222 Došlo k chybě. details nullcs_cz:1588:5

[playerScreen] Player has error: type PLAYER_MEDIA_ERRORcs_cz:1588:5

Sdílet toto téma

nové programy jsou zapojeny v Horizon Go. Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD , Discovery IDx HD,Viasat Nature HD a Viasat History HD,JOJ Family HD,JOJ Cinema HD.

• lokalitaMost
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox, HD DVR Mediabox ,CA modul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Má prosím někdo problém s Apple airplay po aktualizaci Apple tv na tvOS10? Mě se přehrávání po 10 s sekne a zmrzne.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel