Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Zdravím,

mám dotaz, když přehrávám na PC Horizon TV (akuální pořady i replay) vše běží v naprostém pořádku (Explorer 11 i FF). Následně to přes HDMI kabel pošlu do LG TV plazma PV350 nechytrá TV, tak jsou pořady mírně trhané.

Pokud přehrávám videa z HDD počítače fulhd prostě cokoliv, vše běží ok na LG TV.

Sdílet toto téma

Už se to tu nedávno řešilo. Ve foru je k dispozici předchozí verze, kde to ještě není zakázáno. Jen ji nesmíš aktualizovat.

Sdílet toto téma

Funguje vam v Horizon go funkce zpetne shlednuti ?

Ted koukam na tabletu s androidem a funkce Replay je uplne vypnuta.

Sdílet toto téma

Obávám se Pavle, že se mýlíš, nebo jsi měl kliku a vecpal se se do nějaké poruchy testu (předpokládám, že Most i Teplice jedou z HS Meziboří).

Na předpokládaných 546 MHz jedou obě rezervy (free i scramled) už několik týdnů cca 7,5 Mbit/s stále do zdi. (stav v 10:30)

Nebo se pletu já a jede to jinde? Upřesni.

Edit

Jj, už registruju záhlaví tématu....

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Díky,tak jsem hledal, nastavil co jsem k tomu našel ale pořád stejný problém

hrz.[Time 13:30:26:635] offset: undefinedhrzPlayer.js:8:28909

hrz.[Time 13:30:26:636] updateChannel. channelId: 731789863004hrzPlayer.js:8:28909

data.isStartOverMode: undefinedhrzPlayer.js:10:30596

hrz.[Time 13:30:26:648] loadChannel is called. channelId: 731789863004hrzPlayer.js:8:28909

Old LA flowcs_cz

Widget:HTML5VideoPlayer errorOccurred errorCode PLAYER_MEDIA_ERROR causedPlaybackFailure true description 3222 Došlo k chybě. details nullcs_cz:1588:5

[playerScreen] Player has error: type PLAYER_MEDIA_ERRORcs_cz:1588:5

Sdílet toto téma

Z celkového počtu 123 tv stanic, jich po přihlášení do aplikace je momentálně 117.Odpojeno bylo mimo jiné Discovery World, Discovery Science nebo TV Joj.

Sdílet toto téma

nové programy jsou zapojeny v Horizon Go. Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD , Discovery IDx HD,Viasat Nature HD a Viasat History HD,JOJ Family HD,JOJ Cinema HD.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Má prosím někdo problém s Apple airplay po aktualizaci Apple tv na tvOS10? Mě se přehrávání po 10 s sekne a zmrzne.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku