• David - UPC

      Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

      UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Horizon Go
16 16

1 194 příspěvků

Česká UPC vstupuje do mobilních zařízení, uvolnila aplikaci Horizon Go pro Android

 

Aplikace, která umožňuje sledovat kabelovou televizi na tabletech a chytrých telefonech, se objevila v nabídce Google Play. Využívat ji mohou pouze zákazníci UPC. . :cheers:

 

Službu Horizon Go, která umožňuje sledovat programovou nabídku kabelové televize na mobilních zařízeních s operačním systémem Android, spustila největší česká kabelová společnost UPC. Stejná aplikace je již delší dobu dostupná v Holandsku, ale také v sousedním Polsku. V České republice ji mohou využívat zákazníci UPC, kteří jsou registrováni na internetové stránce Moje UPC a využívají některý z balíčků digitální kabelové televize. Aplikaci zveřejnil internetový obchod Google Play. Funguje pouze na zařízeních s operačním systémem Android 4.0.3 nebo vyšším.

 

„Bavte se s Horizon Go, televizí ve všech zařízeních! Díky naší bezplatné on-line aplikaci se můžete podívat z vašeho smartphonu, tabletu nebo počítače na největší přehled TV programů a využít další funkce. I když nebudete na wifi síti UPC, ale třeba na mobilním připojení k internetu (3G a 4G), i tak si snadno můžete vychutnat televizní pořady,“ přibližuje aplikaci Google Play. „S aplikací Horizon Go můžete sledovat nejlepší televizní programy z nabídky UPC, které využíváte v rámci vaší aktuální nabídky,“ dodává. UPC oznámila záměr vstoupit na mobilní zařízení letos v květnu. :santa:

 

http://www.digizone.cz/clanky/ceska-upc-vstupuje-do-mobilnich-zarizeni-uvolnila-aplikaci-horizon-go-pro-android/

Sdílet toto téma


Link to post

Taky mi píše, že není kompatibilní na žádném z mých zařízení - Galaxy SII (4.1.2) a Xperia Z1 Compact (4.4.4).

Tak nevím, jaké má ta aplikace požadavky. Přitom píšou: *Upozornění** Aplikace je kompatibilní s většinou Android zařízení s operačním systémem OS 4.0.3 nebo vyšší.

  • Bydliště: Zlín

Sdílet toto téma


Link to post

Web bude při spuštění služby, asi bude i aplikace pro jablíčkáře (dle toho, jak je to v zahraničí). O podpoře windows jsem na polských stránkách nic nenašel a nemyslím si, že by se do tohoto minoritního systému pouštěli.

  • Bydliště: Brüx/Praha
  • Internet: 100
  • Televize: Komfort

Sdílet toto téma


Link to post

Taky nainstalováno a taky píše po zadání údajů z MojeUPC - "Není možné se připojit k serveru UPC. Zkontrolujte nastavení připojení k internetu." :scratch: Takže to není v ostrém provozu a zřejmě se to jen testuje. No snad to pustěj aspoň někdy na zkoušku. :puker:

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte účet, přihlašte se.
Vložit příspěvěk

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Remove formatting

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

16 16