Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
iguka

Čím nahrávat programy ?

Recommended Posts

Budu si objednávat tento balíček http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-komfort-120/ , ale zjistil jsem, že UPC nabízí jen tento HD BOX http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_box/ , který neumožňuje jeden program nahrávat a druhý sledovat, což by mi hodně vadilo. Na stránkách mají tento starý http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_pvr/ , který to uměl, ale už ho asi nenabízí. Nebo dá se ještě sehnat?

Který jiný HD PVR byste mi jinak doporučili koupit, nějaký levnější. Děkuji.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníSa700,CAmodul

Sdílet toto téma

Za 2000 určitě ne :) možná nějaký použitý. Zařízení na DVB-C jsou drahá. Navíc do nich budete potřebovat CA moduly (každý tuner = 1 CA modul = cca 1200Kč).

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Takže chápu-li to dobře, tak modul s kartou od UPC vložím do televize a připojím do televize koax.

Pak budu mít ještě ten HD Box s kartou od UPC, do kterého také strčím koax a propojím ho s televizí přes HDMI. Pak se budu dívat na televizi před DVB-C a nahrávat cokoliv přes HD Box. :cheers: Je to tak?

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníSa700,CAmodul

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

To koukám. Další vlastní gól UPC: zařízení je dočasně nedostupné (HD PVR box – set top box, se kterým se vyhnete otravným reklamám). Epg zmršené, SlovakSport katastrofa, Nova a její klony SD, Nova Sport HD není.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Takže chápu-li to dobře, tak modul s kartou od UPC vložím do televize a připojím do televize koax.

Pak budu mít ještě ten HD Box s kartou od UPC, do kterého také strčím koax a propojím ho s televizí přes HDMI. Pak se budu dívat na televizi před DVB-C a nahrávat cokoliv přes HD Box. :cheers: Je to tak?

Ano.

Místo boxu od UPC si můžeš koupit i svůj,např:AB CRYPTOBOX 650HDC

http://www.videotech.cz/ab-cryptobox-65 ... ma-p76975/

Starší model 550HDC jsem měl osobně odzkoušený a s UPC fungoval bez problémů.

Sdílet toto téma

Jasně, že by to šlo. Na HD boxu nahráváš a na TV se díváš - buď volný DVB-T nebo si pořídíš druhý CA modul a máš tam i DVB-C.

tak jsem to objednal a provozuju to tak jak říkáš.

Mám ale problém s tím jejich settoboxem. I když nastavím v menu nastavení všechno na výchozí češtinu, tak některé programy jsou stále třeba v angličtině a musím přepnout manuálně zvuk na český dabing, což je samo otravné. Kdyby to tak aspoň zůstalo napořád, ale přepnu na jiný program a pak zpět, a mám to zase v angličtině :shock: Nevíte, jak to nastavit, aby byly programy stále v češtině???

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníSa700,CAmodul

Sdílet toto téma

Tak to typuju, že máš nastavený zvuk na "Dolby Digital" někde v základním nastaveni. HBO 2 HD a HBO comedy HD mají české stereo a anglické AC3. Takže pokud nepoužíváš domácí kino na zvuk tak to přnastav

• lokalitaPraha
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízenímodem

Sdílet toto téma

takže chyba je opravdu v tom Dolby digital. V nastavení v záložce SPDIF výstup jsem to vypnut a dá se to dát budď na PCM (to nevím, co je) nebo na vypnuto, ale v obou už čeština jede. Děkuji za radu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníSa700,CAmodul

Sdílet toto téma

ten zvuk jsem včera vyladil a dneska mi zase blbne nahrávání na disk. Nahraje se film jen o délce 57 minut, i když nastavím více. Dělá to i při různém nastavování a nevím, čím to je, když to předtím fungovalo. Mě už z toho jejich settoboxu fakt škrábne. Poraďte mi zase prosím.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníSa700,CAmodul

Sdílet toto téma

Mě se občas nahraje také jen část pořadu,někdy se nenahraje vůbec,jindy zase při přehrávání pořadu začne blbnout obraz i zvuk a pomůže jen vypnutí a opětovné zapnutí stb :(

• lokalitaBrno Bystrc
  • internetInternet 100
  • televizeTV Klasik
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox,CA modul

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku